Akcieatrhy  >  Alternativni-investice  >  Bitcoiny  >  Bitcoinová peněženka

Bitcoinová peněženkaBitcoinovou peněženku simůžete stáhnout do Vašeho mobilního telefonu nebo pc velmi snadno přes tyto webové stránky: https://bitcoin.org/en/choose-your-wallet

Bitcoinová peněženka Vám v mobilu umožní velmi snadné placení. Pomocí mobilu můžete platit "Scan-a-pay". Není třeba se zaregistrovat, zadávat kód PIN, nebo podepsat cokoliv. Vše, co potřebujete  je zobrazit QR kód pomocí aplikaci. Bitcoiny mohou být převedeny z Austráli do Evropy za několik sekund nebo minut. Neexistuje žádná banka, která by dokázala zpomalit tento proces nebo Vám účtovala nehorázné poplatky či dokonce zmrazila převod. 

Stejně jako v reálném životě, musí být vaše peněženka zajištěna. Bitcoin umožňuje provádět platby kdykoliv a kdekoliv, jde o velmi snadný způsob, který vám umožní mít pod kontrolou své peníze. Tyto skvělé vlastnosti. Vždy však pamatujte, že je vaší povinností přijmout osvědčené postupy s cílem chránit své peníze.
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.