Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 25.09.2015

Akcie Pegas Nonwovens: prodat, nová cílová cena


 

Pro akcie Pegas Nonwovens vydáváme doporučení Prodat s cílovou cenou 803 Kč. (předchozí doporučení bylo Koupit s cenou 638 Kč, 7. 10. 2013)
 
K valuaci Pegas Nonwovens jsme použili metodu diskontovaného hotovostního toku. Pegas je společnost, která nemá fundamentální problém. Nicméně ve srovnání s naší novou cílovou cenou je tržní cena akcie nadhodnocená. V nejbližším období bude cena dále podporována pokračujícím odkupem vlastních akcií. Jakmile odkup skončí, očekáváme, že dojde ke korekci.
 
Autor: JT Banka a.s.
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.