Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 27.10.2014

Akciové portfolio, které stojí za úvahu


 

Najít ty pravé akcie na nákup je jednou z těch nejsložitějších věcí, které musíte udělat, tedy v případě, že jste se rozhodli investovat, resp. teď nevím co je obtížnější, jestli akcii dobrě nakoupit nebo ji dobře prodat. Kde je ta správná hladina na vyřazaní z portfolia, když  akcie ztrácí a kde uzavřít zisk, když se titulu stále daří, má dobré výhledy a já jsem plus 18%...složité.
 
Mám se při výběru soustředit na doporučení analytiků, na cílové ceny nebo mám sázet na nízké ohodnocení? Možná, že bych měl vsadit spíše na insider transakce nebo nestandardní aktivity hedge fondů? Nebo že by technická analýza byla nejvhodnější? Učinit krok správných směrem není vůbec snadné.
 
Na našem facebookové profilu prezentujeme kromě standardních článků čas od času i cíleně vybrané tipy, které by podle našeho názoru mohly mít zajímavý kurzotvorný přínos. Vybrali jsme pár titulů a pokusili jsme se je systematicky poskládat do portfolia. Alokace je koncipována jako: NSC 15%, SWS 15%, HTH 10%, CONN 5%, IBM 10%, M 15%, PZZA 15%, BAC 15%. Důvody zařazení jsou uvedeny ve facebookové historii: www.facebook.com/akcieatrhy

Norfolk Southern Corporation (NSC) je americká společnost, která řídí Norfolk Southern Railway Company. Norfolk Southern Railway Company se zabývá zejména železniční dopravou surovin, polotovarů a hotových výrobků především v oblasti jihovýchodu, východu a středozápadu Spojených států. Norfolk Southern také zajišťuje lodní přepravu.

 
 
SWS Group, Inc. (SWS) zajišťuje různorodé finanční služby se zaměřením na poskytování investičního bankovnictví, komerčního bankovnictví a souvisejících finančních služeb. Hlavní dceřiná firma Southwest Securities, Inc. (Southwest Securities), je registrovaná broker / dealer. Southwest Securities nabízí služby v Texasu, Novém Mexiku, Kalifornii, Nevadě a Oklahomě a je registrována u Financial Industry Regulatory Authiority (FINRA).

  
 
Hilltop Holdings Inc. (HTH) je holdingová společnost, která poskytuje pojištění domů a bytů především v Texasu a dalších oblastech na jihu, jihovýchodě a jihozápadě USA.

  
 
Conn (CONN) je speciálkou na prodej trvanlivých spotřebních výrobků. Kromě toho také poskytuje spotřebitelské úvěry na podporu nákupu. Příjmy pochází především ze dvou zdrojů: maloobchodní prodej spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, nábytku, matrací, zahradní techniky a spotřebitelských úvěrů včetně prodeje souvisejících pojištění úvěrových produktů.

  
 
International Business Machines Corporation (IBM) je IT společnosti působící v pěti segmentech: Global Technology Services (GTS), Global Business Services (GBS), Software, Systémy a technologie a Global Financing.

  
 
Macy, Inc. (M) je retailový prodejce přes kamenné obchody i internetové stránky pod dvěma obchodními značkami, Macy a Bloomingdale. Prodávají širokou škálu zboží, včetně oděvů a oděvních doplňků (pánské, dámské a dětské), kosmetiky, bytového zařízení a jiného spotřebního zboží ve 45 státech, District of Columbia, Guam a Puerto Rico. 

  
 
Papa John International, Inc. (PZZA) je provozuje a franšízy s donáškou pizzu a carryout restaurace. Společnost zahrnuje 182 restaurací provozovaných v rámci čtyř joint venturů. Společnost také vlastní a provozuje restaurace v Pekingu a severní Číně. 

  
 
Bank of America Corporation (BAC) je finanční instituce, které nabízí služby především spotřebitelům a korporacím. Prostřednictvím svých bankovních a různých nebankovních dceřiných společností v celých Spojených státech a na mezinárodních trzích, společnost poskytuje širokou škálu bankovních a nebankovních finančních služeb a produktů prostřednictvím pěti obchodních segmentů: Consumer & Business Banking (CBB), Consumer Real Estate Services (CRES), Global Banking, Global Markets a Global Wealth & Investment Management (GWIM).

  


Redakce: www.akcieatrhy.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.