Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 21.10.2014

BMW v roce 2015 porosteBMW očekává společnost v roce 2015 zvýšení prodeje svých vozů v důsledku uvedení nových modelů na trh. Uvedl to finanční šéf společnosti v tisku bez bližších podrobností. 
 
„Samozřejmě očekáváme další růst v roce 2015, kdy se projeví plný efekt uvedení nových modelů na trh v růstu prodejů a výroby na začátku příštího roku,“ uvedl Friedrich Eichiner pro  Boersen Zeitung.
 
„V příštím roce uvedeme na trh další nové modely, ale z dnešního pohledu je těžko odhadovat, jaký to bude mít dopad pro růst výroby.“
 
Finanční ředitel společnosti potvrdil odhady růstu zisku pro rok 2014 s tím, že zisk by měl vzrůst o 10 % a provozní marže by měla dosáhnout 8 – 10 % v segmentu výroby vozů. 
Eichiner také uvedl, že společnost nemá žádný důvod slučovat se, nebo přebírat jiného automobilového výrobce. 
 
„Nemyslím si, že by to byl pozitivní příklad pro automobilový průmysl,“ uvedl Eichiner. „Vzhledem k širokému spektru modelů našich vozů v exkluzivní části automobilového segmentu není důvod, proč by BMW měla uvažovat o spojení s nějakým dalším výrobcem vozů. Redakce: www.akcieatrhy.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.