Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 06.10.2015

Doporučení pro akcie Ericsson: koupit


 
 

Krátkodobé doporučení pro akcie Ericsson, které jsou nejvíce preferovaným titulem SG v odvětví telekomunikačního vybavení. Akcie firmy vidíme jako atraktivní i z krátkodobého pohledu, protože jsou relativně levné a jejich cenu by mohlo v následujících měsících podpořit další zlepšování ziskovosti.
 
Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Ericsson stanovujeme na 95 SEK, což by odpovídalo dohnání většiny letošních ztrát oproti výkonnosti sektoru i západoevropského tržního indexu. Investiční horizont stanovujeme na tři měsíce a stop loss pokyn na 77 SEK. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Ericsson 12,2 %, potenciální ztráta 9,0 %.

Kompletní analýza ZDE.
 
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT



Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.