Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 20.01.2015

Krátkodobé doporučení pro akcie Apple


 

Krátkodobé doporučení pro akcie Apple, které vnímáme jako atraktivní díky očekávání silných kvartálních výsledků, které budou zveřejněny 27. ledna, najdete ZDE.
 
Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Apple stanovujeme na 119 USD. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Apple 12,3 %. 
 
Investiční horizont stanovujeme na tři měsíce a stop loss pokyn na 95 USD (potenciální ztráta 10,4 %). Během platnosti našeho doporučení by mohla být vyplacena kvartální dividenda, což by mohlo zvýšit zisk nebo snížit ztrátu z našeho doporučení. Odhaduje se dividenda 0,47 USD/akcii (tj. výnos 0,4 %) s rozhodným dnem 12. února.
 
 
Josef Němý
Economic & Strategy Research
Investment Banking
Komercni banka, a. s.
Societe Generale Group
 
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.