Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 20.11.2015

Krátkodobé doporučení pro akcie SanofiKrátkodobé doporučení pro akcie Sanofi, které patří mezi nejvíce preferované tituly SG v rámci farmaceutického odvětví a jsou i součástí tzv. SG Premium List (seznam nejvíce atraktivních evropských akcií). Akcie vidíme jako atraktivní také z krátkodobého pohledu, protože značně zlevnily ve srovnání se svým sektorem, zatímco ziskovost firmy pokračuje v růstu a měla by být nadále podporována silným dolarem.
 
Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Sanofi stanovujeme na 93 EUR, což by znamenalo téměř úplný návrat na úroveň před úpravou dlouhodobých výhledů firmy na začátku listopadu. Investiční horizont stanovujeme na tři měsíce a stop loss pokyn na 75 EUR. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Sanofi 13,0 %, potenciální ztráta 8,9 %. Kompletní analýza zde.

Autor: Josef Němý, Komerční banka


Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.