Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 20.11.2014

Morgan Stanley: 10 akciových tipů pro příštích 24M
Analytické oddělení Morgan Stanley (MS) věří, že současné (americké) oživení bude velmi zdlouhavé, přičemž se může protáhnout až do roku 2020. 
 
V návaznosti na tuto predikci proto v MS vydali nový seznam investičních doporučení, ve kterém jsou uvedeny tituly vhodné pro long pozice pro příštích 24 měsíců.
 
Níže uvedené tituly, které jsou silně korelovány s hospodářským cyklem, by měly z ekonomického oživování profitovat nejvíce. 
 
Výběr cenných papírů probíhal primárně na základě zhodnocení fundamentálních faktorů a lehce upozaděny byly aktuální úrovně valuace. 
 
Pro investiční horizont příštích dvou roků, proto v MS vybrali níže uvedené tituly, u kterých by fundament a růstový potenciál, měl zaručit slušné ziky.

 
10 tipu

Autor: Michal Putna, www.patria.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.