Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 25.09.2015

Nákup topný olej, leden a prodej benzín, ledenVztah mezi benzínem a topným olejem je relativně pevně daný, a proto je spread mezi těmito dvěma komoditami nedílnou součástí spreadového obchodování. Topný olej nachází největší uplatnění během chladných, zimních měsíců, zatímco benzín je v největší míře poptáván během letní, motoristické sezóny. Trh na tyto uvedené skutečnosti reaguje v předstihu, a proto se začátkem září, kdy se léto a s ním spojená motoristická sezóna nezadržitelně chýlíke svému konci, celý sektor začíná přeorientovávat od produkce benzínu směrem k produkci topného oleje, před znamenávajíc tak příchod chladnějších měsíců.

Tento trend vstupuje do své nejvýraznější sezónní fáze zpravidla během října a obvykle pokračuje až dolistopadu. Více čtěte zde

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.