Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 06.03.2015

Nestlé: Technická analýzaSpolečnost produkuje a distribuuje široké spektrum potravin, její působnost má mezinárodní rozsah.
 
Preferovaný scénář: LONG pozice s předpokládaným cílem v pásmu CHF 77,00-CHF 78,00/a 
Alternativní scénář: SHORT v případě ztráty úrovně lokální podpory u CHF 75,00/a a cílem u CHF 70,00/a
 
Klíčové technické úrovně:
 
Aktuální cena CHF 75,75/a 
 
Hladina CHF 74,10/a úroveň lokální podpory
Hladina CHF 79,00/a cílový růstový potenciál
Hladina CHF 70,00/a 200D klouzavý průměr
 
Technické indikace:
 
Lokálně příznivý technický signál na úrovni RSI, MACD, Stochastic i Aroon, indikátor DMI potvrzuje růstový trend. Rizikové úrovně v případě RSI a Stochastic. 
 
Komentář: Akcie společnosti Nestlé SA udržují růstový trend, který má aktuálně již rizikový charakter s možností případné korekce předchozího růstu.Autor: Jan Korb, www.patria.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.