Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 08.01.2015

Technická analýza: AirBus GroupSpolečnost vyvíjí a vyrábí letouny i helikoptéry pro civilní i vojenské účely. Mezi další výrobní program patří také satelitní zařízení a telekomunikační systémy.
 
Preferovaný scénář: LONG pozice s předpokládaným cílem u €46,50/a (další cíl u €48,50/a)
Alternativní scénář: SHORT v případě ztráty úrovně lokální podpory u €41,00/a, následně možnost opakování lokálních minim nebo vytvoření nových minim.
 
Klíčové technické úrovně:
 
Aktuální cena €44,10/a 
 
Hladina €41,00/a úroveň lokální podpory
Hladina €46,50/a cílový růstový potenciál
Hladina €39,60/a lokální minimum
 
Technické indikace:
Lokálně příznivý technický signál na úrovni RSI, MACD, Stochastic i Aroon, indikátor DMI signalizuje ukončení přechozího negativního trendu, ale prozatím nepotvrzuje růstový trend. 
 
Komentář: Současný vývoj přináší pozitivního obrat v rámci dlouhodobého negativního obchodního kanálu (do ledna 2014), technicky růstový signál, prostor na stabilizaci ocenění v pásmu
 
€42-44/a před další pokračováním růstu


Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.