Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 24.10.2014

Technická analýza: Euro Stoxx automobiles & parts (SXAP index)


/div>

Jedná se o index zahrnující evropské výrobce automobilů a náhradních dílů a doplňků pro automobilový průmysl. Nejvýznamnější váhu v indexu mají společnosti Daimler AG, BMW, Volkswagen, Continental a Michelin.
 
Preferovaný scénář: LONG pozice s předpokladem udržení podpory na hladině 430b.
 
Alternativní scénář: SHORT v případě proražení úrovně 430b. lokálním cílem v pásmu 410-415b. 
 
Klíčové technické úrovně:
 
Hladina 430b. úroveň lokální podpory
Hladina 410b. hladina podpory a zároveň minima letošního roku
Hladina 460b. hladina lokální rezistence
 
Technické indikace:
 
Lokálně příznivý technický signál na úrovni RSI, MACD, W%R i Aroon, vývoj nepotvrzuje charakter trendového ukazatele DMI (bez signálu).
 
Komentář: Aktuální vývoj přináší korekci v sektoru po silném poklesu, ta by mohla přinést růst a dosažení hodnot u 460b. Riziko pak představuje převažující fundament v sektoru, který zaznamenává zpomalující dynamiku růstu.Autor: Jan Korb, www.patria.cz


Uvedený komentář vyjadřuje názor makléře Patria Direct a nelze jej považovat za jednotné stanovisko společnosti Patria. Prosíme přečtěte si rovněž: Podmínky užívání www stránek Patria Online a Investiční disclaimer

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.