Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 09.03.2015

Technická analýza - ExxonMobile


Společnost působí v oblasti těžby a zpracování ropy na celosvětové úrovni. 
 
Preferovaný scénář: SHORT pozice s cílem u hladiny $83,00/a
Alternativní scénář: LONG pozice v případě udržení hladiny podpory na $86/a a cílem u $90/a
 
Klíčové technické úrovně:
 
 - Aktuální cena $86,70/a 
 - Hladina $86,00/a úroveň lokální podpory a zároveň lokální minimum
 - Hladina $85,00/a dlouhodobá hladina podpory
 
Technické indikace: Lokálně nepříznivý technický signál na úrovni RSI, MACD, Stochastic i Aroon, indikátor DMI signalizuje a potvrzuje vytvoření negativního trendu. 
 
Komentář: Aktuální vývoj potvrzuje negativní trend titulu, který hledá podporu na současné klíčové hodnotě $86/a. Její proražení a především pokles pod $85/a by otevřel nové obchodní pásmo, které znamenalo možnost dalších budoucích ztrát.
Autor: Jan Korb, www.patria.czUvedený komentář vyjadřuje názor makléře Patria Direct a nelze jej považovat za jednotné stanovisko společnosti Patria. 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.