Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 07.11.2014

Technická analýza - Halliburton


 

Společnost Halliburton (HAL) poskytuje servisní, inženýrské a stavební služby v energetickém odvětví (těžba a zpracování ropy a zemního plynu)

Preferovaný scénář: SHORT pozice s předpokládaným cílem u $48,00/a při proražení pásma podpory mezi $50-50,50/a
Alternativní scénář: LONG v případě proražení úrovně $54,00/a a lokálním cílem u $56,80/a
 
Klíčové technické úrovně:
 
Hladina $50,00/a úroveň lokální podpory
Hladina $48,00/a hladina podpory a zároveň minima letošního roku
Hladina $56,80/a hladina lokální rezistence
 
Technické indikace:
Lokálně nepříznivý technický signál na úrovni Aroon a W%R, RSI v pásmu potvrzujícím pokles, MACD s rizikem negativního signálu, vývoj nepotvrzuje charakter celkově negativního trendu (DMI bez signálu)
 
Komentář: Současný vývoj ohodnocení titulu je poznamenán poklesem cen ropy, což nepříznivě postihuje celý energetický sektor. HAL se pohybuje v blízkosti letošních minim a prozatím převažuje pravděpodobnost pro pokles ohodnocení.Autor: Jan Korb, www.patria.cz
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.