Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 30.03.2015

Technická analýza: SABMillerSpolečnost vyrábí a distribuuje pivo a pivní produkty, ale také nealkoholické nápoje. Její působnost má globální rozsah.
 
Preferovaný scénář: SHORT s cílem u GPB 33,80/a
Alternativní scénář: LONG při návratu do růstového obchodního kanálu s cílem u GBP 38,00/a 
 
Klíčové technické úrovně:
 
Hladina GBP 37,00/a spodní linie obchodního kanálu
Hladina GBP 35,35/a lokální hladina podpory 
Hladina GBP 34,00/a úroveň 200D klouzavého průměru
 
Technické indikace:
 
Titul aktuálně vykazuje technický signál na úrovni RSI, Stochastic, MACD i Aroon. Trendový ukazatel DMI prozatím nepotvrzuje stabilní negativní trend. 
 
Komentář: Akcie společnost SAB opustily růstový obchodní kanál. Nejbližší dny mohou být ve znamení stabilizace, ale prostor na další ztráty převládá.Autor: Jan Korb, www.patria.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.