Akcieatrhy  >  Akcie  >  Etf-etn  >  Dividendové ETF

Dividendové ETF



ELEMENTS Dogs of the Dow ETN (DOD)
First Trust Morningstar Dividend Leaders Index Fund (FDL)
First Trust Value Line Dividend Index Fund (FVD)
iShares Dow Jones Select Dividend Index Fund (DVY)
Middle East Dividend Fund (GULF)
Powershares Dividend Achievers Portfolio ETF (PFM)
Powershares High Yield Equity Dividend Achievers Portfolio ETF (PEY)
Powershares International Dividend Achievers Portfolio ETF (PID)
SPDR S&P Dividend ETF (SDY)
SPDR S&P International Dividend ETF (DWX)
Vanguard Dividend Appreciation ETF (VIG)
Vanguard High Dividend Yield ETF (VYM)
WisdomTree DEFA High-Yielding Equity Fund (DTH)
WisdomTree Dividend Top 100 Fund (DTN)
WisdomTree Europe High-Yielding Equity Fund (DEW)
WisdomTree Europe SmallCap Dividend Fund (DFE)
WisdomTree High-Yielding Equity Fund (DHS)
WisdomTree International Dividend Top 100 Fund (DOO)
WisdomTree International LargeCap Dividend Fund (DOL)
WisdomTree International MidCap Dividend Fund (DIM)
WisdomTree International SmallCap Dividend Fund (DLS)
WisdomTree Japan High-Yielding Equity Fund (DNL)
WisdomTree Japan SmallCap Dividend Fund (DFJ)
WisdomTree Japan Total Dividend Fund (DXJ)
WisdomTree LargeCap Dividend Fund (DLN)
WisdomTree MidCap Dividend Fund (DON)
WisdomTree Pacific ex-Japan High-Yielding Equity Fund (DNH)
WisdomTree Pacific ex-Japan Total Dividend Fund (DND)
WisdomTree SmallCap Dividend Fund (DES)
WisdomTree Total Dividend Fund (DTD)
SPDR S&P Emerging Markets Dividend ETF (EDIV)
iShares High Dividend Equity Fund (HDV)
WisdomTree Australia Dividend Fund (AUSE)
Global X SuperDividend ETF (SDIV)
EGShares Low Volatility Emerging Markets Dividend ETF (HILO)
iShares Asia/Pacific Dividend 30 Index Fund (DVYA)
iShares Emerging Markets Dividend Index Fund (DVYE)
ALPS Sector Dividend Dogs ETF (SDOG)
PowerShares S&P 500 High Dividend Portfolio (SPHD)
FlexShares Quality Dividend Defensive Index Fund (QDEF)
FlexShares Quality Dividend Dynamic Index Fund (QDYN)
FlexShares Quality Dividend Index Fund (QDF)
Global X SuperDividend U.S. ETF (DIV)
FlexShares International Quality Dividend Defensive Index Fund (IQDE)
FlexShares International Quality Dividend Dynamic Index Fund (IQDY)
FlexShares International Quality Dividend Index Fund (IQDF)
WisdomTree U.S. Dividend Growth Fund (DGRW)
SPDR S&P Global Dividend ETF (WDIV)
ALPS International Sector Dividend Dogs ETF (IDOG)
EGShares Emerging Markets Dividend Growth ETF (EMDG)
WisdomTree U.S. SmallCap Dividend Growth Fund (DGRS)
WisdomTree Emerging Markets Dividend Growth Fund (DGRE)
First Trust NASDAQ Rising Dividend Achievers (RDVY)
Market Vectors MSCI International Quality Dividend ETF (QDXU)
WisdomTree Europe Dividend Growth Fund (EUDG), 
WisdomTree International Hedged Dividend Growth Fund (IHDG)
REET - iShares Global REIT ETF
ProShares MSCI EAFE Dividend Growers ETF (EFAD), 
AdvisorShares Athena High Dividend ETF (DIVI),
iShares Global REIT ETF (REET)
QuantShares Hedged Dividend Income Fund (DIVA)
Direxion Value Line Mid- and Large-Cap High Dividend ETF (VLML)
Direxion Value Line Small- and Mid-Cap High Dividend ETF (VLSM)
Global X SuperDividend Emerging Markets ETF (SDEM)
Global X SuperDividend REIT ETF (SRET)
WisdomTree Japan Hedged Dividend Growth Fund (JHDG)
WisdomTree Japan Dividend Growth Fund (JDG)
Compass EMP US Large Cap High Dividend 100 Volatility Weighted Index ETF (CDL)
Compass EMP US Small Cap High Dividend 100 Volatility Weighted Index ETF (CSB)
OShares FTSE U.S. Quality Dividend ETF (OUSA)
Global X SuperDividend Alternatives ETF (ALTY)

Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.397-0.16%
 Británie28.805+0.07%
 Bulharsko13.056-0.04%
 Čína3.278-0.16%
 Dánsko3.431-0.05%
 EMU EURO25.536-0.03%
 Chorvatsko3.376-0.04%
 Japonsko19.315-0.01%
 Kanada16.980-0.16%
 Maďarsko8.171-0.07%
 Norsko2.623-0.07%
 Polsko6.037+0.02%
 Rusko36.627-0.01%
 Švédsko2.563-0.12%
 Švýcarsko21.903-0.08%
 USA21.747+0.00%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.