Akcieatrhy  >  Akcie  >  Etf-etn  >  ETF/ETN Trojnásobná páka

ETF, ETN - Trojnásobná páka


 
Dvojnásobná páka

SPXL
Dir Daily SP 500 Bull 3x Shares
 
MIDU
Daily Mid Cap Bull 3x Shares
 
TNA
Daily Small Cap Bull 3x Shares
 
ERX
Daily Energy Bull 3x Shares
 
Daily Financial Bull 3x Shares
 
TECL
Daily Technology Bull 3X Shares
 
DZK
Daily Developed Markets Bull 3X Shares
 
EDC
Daily Emerging Markets Bull 3X Shares
 
TYD
Daily 10-Year Treasury Bull 3x Shares
 
TMF
Daily 30-Year Treasury Bull 3x Shares
 
SPXS
Dir Daily SP 500 Bear 3x Shares
 
MIDZ
Daily Mid Cap Bear 3x Shares
 
TZA
Daily Small Cap Bear 3x Shares
 
ERY
Daily Energy Bear 3x Shares
 
FAZ
Daily Financial Bear 3x Shares
 
TECS
Daily Technology Bear 3X Shares
 
DPK
Daily Developed Markets Bear 3X Shares
 
EDZ
Daily Emerging Markets Bear 3x Shares
 
TYO
Daily 10-Year Treasury Bear 3x Shares
 
TMV
Daily 30-Year Treasury Bear 3x Shares
 
TMF Direxion Daily 30-Year Treasury Bull 3x  
DRV Direxion Daily Real Estate Bear 3x Shares  
DRN Direxion Daily Real Estate Bull 3x Shares  
BXUB Barclays S&P 500 3x Long 2009 ETN+  
BXDD Barclays S&P 500 3x Short 2009 ETN+  
YANG Direxion Daily China Bear 3x Shares  
YINN Direxion Daily China Bull 3x Shares  
LBJ Direxion Daily Latin America 3x Bull Shares  
SOXL Direxion Daily Semiconductor Bull  
SOXS Direxion Daily Semiconductor B  
TWOL Direxion Daily 2-Year Treasury Bull 3x Shares  
TWOZ Direxion Daily 2-Year Treasury Bear 3x Shares  
BUNT PowerShares DB 3x German Bund Futures ETN  
JGBT PowerShares DB 3x Japanese Govt Bond Futures ETN  
RUSL Direxion Daily Russia Bull 3x Shares  
RUSS Direxion Daily Russia Bear 3x Shares  
MATL Direxion Daily Basic Materials Bull 3x Shares  
CURE Direxion Daily Healthcare Bull 3x Shares  
Direxion Daily India Bull 3x S (INDL)
Direxion Daily Retail Bull 3x (RETL)
Direxion Daily Natural Gas Related Bull 3x (GASL)
VelocityShares 3x Inverse Brent Crude ETN (DOIL)
VelocityShares 3x Inverse Crude ETN (DWTI)
VelocityShares 3x Inverse Natural Gas ETN (DGAZ)
VelocityShares 3x Long Brent Crude ETN (UOIL)
VelocityShares 3x Long Crude ETN (UWTI)
VelocityShares 3x Long Natural Gas ETN (UGAZ)
Direxion Daily Brazil Bull 3X Shares (BRZU)
Direxion Daily South Korea Bull 3X Shares (KORU)
Direxion Daily Japan Bull 3x Shares (JPNL)
Direxion Daily FTSE Europe Bull 3x Shares (EURL)
Direxion Daily Gold Bear 3x Shares (GLDS)
PowerShares DB 3x German Bund Futures ETN (BUNT)
PowerShares DB 3x Italian T-Bond Futures ETN (ITLT)
Direxion Daily S&P Biotech Bear 3x Shares (LABD)
Direxion Daily S&P Biotech Bull 3x Shares (LABU)







Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil49.87+1.98%
Zemní plyn3.2950+0.61%
Zlato1266.70+0.82%
Dow Jones IA3021069.00+0.03%
S&P 5002414.75+0.05%
Nasdaq 1005795.50+0.23%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.639+0.20%
 Británie30.326-0.73%
 Bulharsko13.532+0.07%
 Čína3.452+0.56%
 Dánsko3.556+0.06%
 EMU EURO26.477+0.11%
 Chorvatsko3.566+0.17%
 Japonsko21.270+0.80%
 Kanada17.609+0.57%
 Maďarsko8.605-0.00%
 Norsko2.825+0.48%
 Polsko6.325-0.11%
 Rusko41.901+0.88%
 Švédsko2.722+0.25%
 Švýcarsko24.307+0.21%
 USA23.679+0.44%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.