Akcieatrhy  >  Analyzy  >  Jiří Bachmann

Jiří BachmannJiří Bachmann je vystudovaný strojař a od roku 1978 do 1989 pracoval jako “Samostatný výzkumný a vývojový pracovník jednoúčelových strojů a zařízení” v podniku Tesla. Je autorem řady sofistikovaných nápadů a také vlastníkem autorských patentů.
 
Investování se aktivně věnuje více než 10 let, zejména v oblasti poradenství.
 
V současné době pracuje samostatně. Více na: www.bachmann.cz
 
Registrace:
Komise pro cenné papíry č.j.43/R3108 /2003/1 Osvědčení opravňující poskytování investičních služeb, přijímání a předávání investičních pokynů včetně podílových listů.
Ministerstvo financí ČR č. 136111VPA Osvědčení o poskytování pojišťovacích služeb a služeb samostatných likvidátorů pojistných událostí. 
 

 
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.