Akcieatrhy  >  Ekonomie  >  Profil Václav Pech

Václav PechVáclav Pech se narodil v roce 1964 v Plzni. Jako vysokoškolský pedagog získal PhD v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce pohybujeod roku 2004, většinu toho času také profesně. Dříve působil ve Fio bance, od roku 2011 pracuje na pozici portfolio manažera ve společnosti Broker Trust. Osobním mentorem byl po dva roky americký trader Larry Williams, se kterým Václav Pech udržuje kontakt i nadále.

Na burze obchoduje akcie, komoditní futures kontrakty a opce.

Broker Trust je největší servisní organizace pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Od roku 2001 poskytuje servis samostatným finančním poradcům i finančně poradenským společnostem různých velikostí. Nabízí kompletní využití administrativy, širokou produktovou nabídku, školení a dohled nad změnami legislativy.
 
Broker Trust se zaměřuje na spolupráci napříč celým finančně-poradenským trhem. Produktová nabídka pokrývá veškeré finanční produkty od bank, pojišťoven, stavebních spořitelen, penzijních fondů a investičních společností, www.brokertrust.cz.
 
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.