Akcieatrhy  >  Ekonomie  >  Profil Vladislava Hamalová

Vladislava HamalováVladislava Hamalová se již na gymnáziu zajímala o svět financí. Vystudovala Ekonomii a management se zaměřením na Podnikové finance na Univerzitě v Ústí nad Labem. Poté pracovala na různých pozicích, na kterých se věnovala hlavně vnitropodnikovému finančnímu řízení. Přesto se soukromě zajímala o finanční trhy a různé způsoby investování. Postupem času se začala sama věnovat online tradingu. Poté dostala nabídku zaměstnání u společnosti JFD Brokers Ltd. nejdříve na post Zákaznické podpory, kde se postupně vypracovala až na současnou pozici Head of Czech Market.
 
JFD Brokers Ltd., 100% DMA/STP brokerská společnost, která vznikla v roce 2011 na popud skupiny profesionálních traderů nespokojených se stavem a podmínkami tehdejšího trhu online obchodování. O čemž vypovídá i její název JFD , který znamená “JUST FAIR & DIRECT”. JFD Brokers je německo-francouzská společnost se sídlem na Kypru působící hlavně v zemích západní Evropy, kde je považována za jednoho z nejváženějších brokerů. Západní Evropa není ale její jediné působiště, již zanechals svou stopu ve více než 80ti zemích světa a podle žebříčku společnosti Finance Magnates patří celosvětově mezi 25 největších brokerů a 5 největších MT4 brokerů. www.jfdbrokers.com  
 
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.