Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
AVXL3.89975,354-0.98-20.12%
PTX3.75734,178-0.74-16.48%
OFLX57.4955,238-11.06-16.13%
GLA3.34174,647-0.62-15.66%
AMSC3.60892,298-0.61-14.49%
HAYN31.47241,934-3.72-10.57%
EGOV16.201,262,597-1.85-10.25%
MANH43.022,255,151-4.41-9.30%
GNC8.653,444,605-0.78-8.27%
TTI2.87760,864-0.25-8.01%
HDSN8.041,760,459-0.69-7.90%
VRAY5.172,560,601-0.43-7.68%
SNGX2.65270,727-0.22-7.67%
ALV107.111,787,220-8.78-7.58%
BLX26.42486,250-2.16-7.56%
VSI10.55382,616-0.85-7.46%
ASNA2.181,203,868-0.16-7.02%
NCR39.984,942,437-3.00-6.98%
CDTI2.30131,603-0.17-6.88%
FMSA3.135,284,663-0.23-6.85%
NCSM22.1698,141-1.58-6.66%
SPN10.491,955,391-0.72-6.42%
CCRC14.61207,296-0.99-6.35%
BNED7.41358,565-0.50-6.32%
SND6.39848,039-0.43-6.30%
DMRC30.6575,115-2.05-6.27%
EROS12.75858,935-0.85-6.25%
MXIM44.864,980,631-2.98-6.23%
SXT76.45463,918-4.93-6.06%
FRO5.951,008,400-0.38-6.00%
HTZ15.686,357,096-1.00-6.00%
IMMY2.85132,976-0.18-5.94%
CJ31.05517,759-1.96-5.94%
IMGN5.552,298,743-0.35-5.93%
IIIN26.56304,254-1.66-5.88%
AXL15.551,533,182-0.97-5.87%
CRR6.80464,915-0.42-5.82%
RDUS39.891,488,004-2.45-5.79%
GOLF18.69350,931-1.14-5.75%
TRVN2.801,138,725-0.17-5.72%
HRTX16.50388,760-1.00-5.71%
GNTX17.615,541,206-1.05-5.63%
TTOO2.70132,251-0.16-5.59%
OIS26.25409,970-1.55-5.58%
SMCI25.601,017,275-1.50-5.54%
SHLD9.072,237,478-0.53-5.52%
PCYG14.0091,487-0.80-5.41%
AMRC6.57247,695-0.38-5.40%
PCOM7.8054,110-0.43-5.22%
COUP29.21419,148-1.61-5.22%
SON49.11891,780-2.65-5.12%
ICD3.9058,443-0.21-5.11%
SGY19.67106,712-1.05-5.07%
QHC3.7679,447-0.20-5.05%
BCEI26.95198,223-1.43-5.04%
UNT18.11181,584-0.96-5.03%
ENT3.41167,030-0.18-5.01%
WLB4.24239,901-0.22-4.93%
DAC2.14216,092-0.11-4.89%
ASB23.552,130,419-1.20-4.85%
PES2.38598,937-0.12-4.80%
PBPB12.05173,214-0.60-4.74%
SHLO8.06331,143-0.40-4.73%
FIZZ103.19327,761-5.11-4.72%
FET14.73426,916-0.72-4.66%
STC39.70263,894-1.91-4.59%
NR7.35319,357-0.35-4.55%
OAS7.517,108,032-0.35-4.45%
RECN14.00273,800-0.65-4.44%
BGFV11.23474,880-0.52-4.43%
ARAY4.40327,552-0.20-4.35%
AMBC20.30502,608-0.92-4.34%
HPJ4.45145,702-0.20-4.30%
TESO4.50129,894-0.20-4.26%
PUMP13.14309,697-0.58-4.23%
BRS7.49336,145-0.33-4.22%
ZTO15.022,660,787-0.66-4.21%
HP54.851,561,308-2.41-4.21%
SN6.001,650,624-0.26-4.15%
ISRG931.45658,168-40.28-4.15%
WATT15.04169,186-0.65-4.14%
NAT5.962,182,351-0.25-4.03%
LLNW3.13130,345-0.13-3.99%
CLR31.152,764,985-1.29-3.98%
AYX21.35127,671-0.88-3.96%
DBD21.85944,380-0.90-3.96%
PTEN19.963,790,040-0.82-3.95%
GRPN3.685,395,285-0.15-3.92%
TEN57.83455,070-2.34-3.89%
AMRS3.97166,000-0.16-3.87%
TPVG12.77201,992-0.51-3.84%
WBS51.291,052,271-2.04-3.83%
DRQ49.35232,334-1.95-3.80%
MBFI40.97688,865-1.59-3.74%
CTIC3.40141,333-0.13-3.68%
HLX5.761,020,651-0.22-3.68%
ENTL17.0977,821-0.65-3.66%
NE3.975,440,332-0.15-3.64%
CPS102.8776,058-3.88-3.63%
PDCE43.81517,799-1.65-3.63%
RRD12.28302,834-0.46-3.61%
OCN2.67416,370-0.10-3.61%
CPRX2.94659,007-0.11-3.61%
CLF7.276,120,553-0.27-3.58%
KEM16.27771,742-0.60-3.56%
CRZO15.292,305,544-0.56-3.53%
ADXS6.88274,186-0.25-3.51%
ERII7.49121,025-0.27-3.48%
TTD52.63465,027-1.89-3.47%
TG15.35117,320-0.55-3.46%
SRI15.6588,299-0.56-3.45%
IVAC11.2561,527-0.40-3.43%
BURL84.491,436,621-3.00-3.43%
IVC12.70349,150-0.45-3.42%
AKS6.2410,605,541-0.22-3.41%
HBAN13.1013,521,173-0.46-3.39%
FTK8.57343,526-0.30-3.38%
ON15.194,266,502-0.53-3.37%
XOG12.04560,109-0.42-3.37%
BKS7.20747,055-0.25-3.36%
DXPE33.80124,346-1.16-3.32%
GMS28.80133,280-0.97-3.26%
VLRS14.85356,465-0.50-3.26%
RT2.08136,555-0.07-3.26%
SVU3.272,552,327-0.11-3.25%
ANET151.71804,051-5.09-3.25%
ACHN4.18784,429-0.14-3.24%
MNI8.3977,667-0.28-3.23%
HZN13.84212,357-0.46-3.22%
SORL7.23303,090-0.24-3.21%
CVEO2.11142,509-0.07-3.21%
GV5.28106,818-0.17-3.21%
PEI11.76615,320-0.39-3.21%
ROCK31.80144,168-1.05-3.20%
GE25.8469,889,000-0.85-3.18%
ECOM10.7574,799-0.35-3.15%
STRL12.95167,459-0.41-3.10%
NERV7.9580,287-0.25-3.05%
BOJA15.32182,519-0.48-3.04%
APPN20.5877,699-0.64-3.03%
RPD16.6577,329-0.52-3.03%
IMKTA29.1569,270-0.90-3.00%
LTRPA11.35223,042-0.35-2.99%
BWA44.911,715,797-1.38-2.98%
GLDD4.13100,646-0.13-2.94%
BAK24.71400,496-0.74-2.91%
INAP4.04662,696-0.12-2.88%
EXPR6.111,141,371-0.18-2.86%
GSAT2.041,208,544-0.06-2.86%
PDS3.071,296,336-0.09-2.85%
SIMO42.66530,882-1.25-2.85%
FL46.622,462,867-1.36-2.83%
SNAP14.479,849,038-0.42-2.82%
BAS27.25237,770-0.79-2.82%
TOO2.42382,159-0.07-2.81%
CVGI8.31117,972-0.24-2.81%
WSBC38.1598,441-1.10-2.80%
EMES8.01267,190-0.23-2.79%
NDLS4.1882,079-0.12-2.79%
VDTH9.1498,575-0.26-2.77%
FRAC15.74593,273-0.44-2.72%
LION21.91100,797-0.61-2.71%
CLIR3.6076,710-0.10-2.70%
PII93.83541,943-2.60-2.70%
DM27.10111,604-0.75-2.69%
SLCA30.862,311,516-0.85-2.68%
NBR7.643,560,279-0.21-2.68%
ARTX3.85194,686-0.11-2.66%
FLOW36.44119,062-0.99-2.64%
CSIQ16.571,072,781-0.45-2.64%
DOVA22.17106,659-0.60-2.64%
USAU2.5892,920-0.07-2.64%
ADNT68.74723,043-1.86-2.63%
AXTI7.40353,025-0.20-2.63%
RES20.82861,544-0.56-2.62%
LEA144.48652,430-3.88-2.62%
MTRX9.3597,730-0.25-2.60%
CMG346.942,109,903-9.11-2.56%
MCHP80.921,892,270-2.12-2.55%
BHGE34.085,617,021-0.89-2.55%
GLYC11.53107,704-0.30-2.54%
CALA15.45369,999-0.40-2.52%
INSY12.00350,735-0.31-2.52%
PTI3.55455,723-0.09-2.47%
CLD3.55383,743-0.09-2.47%
DLPH90.831,107,720-2.27-2.44%
SCHN26.20191,729-0.65-2.42%
JKS27.171,463,312-0.66-2.37%
SQNS3.76105,401-0.09-2.34%
MMYT32.97313,628-0.78-2.31%
WFT4.388,401,915-0.10-2.23%
FND37.661,409,795-0.84-2.18%
DHT4.06817,101-0.09-2.17%
TNTR6.77107,127-0.14-2.03%
RSYS2.60244,614-0.05-1.89%
CTSO5.3599,219-0.05-0.93%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil45.82-2.34%
Zemní plyn3.0020-1.35%
Zlato1254.40+0.71%
Dow Jones IA3021518.00-0.29%
S&P 5002468.00-0.13%
Nasdaq 1005912.25-0.22%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.669-0.91%
 Británie28.995-0.22%
 Bulharsko13.321+0.01%
 Čína3.301-0.28%
 Dánsko3.503+0.01%
 EMU EURO26.053+0.00%
 Chorvatsko3.515-0.02%
 Japonsko20.084+0.21%
 Kanada17.796-0.00%
 Maďarsko8.529-0.08%
 Norsko2.778-0.39%
 Polsko6.110-1.22%
 Rusko37.641-1.05%
 Švédsko2.708-0.51%
 Švýcarsko23.621+0.29%
 USA22.307-0.38%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.