Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
BCRX5.777,295,000-0.96-14.26%
DRAM3.5082,200-0.56-13.79%
FNJN2.981,482,000-0.41-12.09%
ANW5.104,486,600-0.70-12.07%
JKS19.034,016,300-2.43-11.32%
NK3.78530,400-0.40-9.57%
NAT5.974,330,900-0.58-8.85%
JUNO23.302,610,200-2.22-8.70%
NETS24.41149,100-2.32-8.68%
APT2.7062,800-0.25-8.47%
NDRM21.30243,800-1.95-8.39%
BZH12.901,401,500-1.17-8.32%
TRIL5.00415,800-0.45-8.26%
SHLD7.782,577,600-0.70-8.25%
GSUM11.8599,400-1.05-8.14%
LBIO5.65474,800-0.50-8.13%
GERN2.772,497,300-0.24-7.97%
CRK6.85869,600-0.57-7.68%
EROS10.25417,500-0.85-7.66%
DRYS2.832,776,500-0.22-7.21%
ARDX4.601,235,300-0.35-7.07%
SGMO7.251,245,400-0.55-7.05%
SPLK62.4110,078,500-4.68-6.98%
CNCE13.18250,300-0.98-6.92%
RYI8.75634,700-0.65-6.91%
IMGN4.722,413,200-0.35-6.90%
TXMD3.981,751,200-0.29-6.79%
CELH3.71184,000-0.27-6.78%
PTX4.01298,100-0.29-6.74%
SN6.196,615,300-0.44-6.64%
JNCE21.1792,700-1.50-6.62%
FRO5.633,668,000-0.39-6.48%
GLYC13.003,759,600-0.89-6.41%
CFMS4.12490,100-0.28-6.36%
HMNY2.55553,300-0.17-6.25%
INSM16.07523,600-1.07-6.24%
AIMT17.15289,500-1.11-6.08%
HRTX13.952,182,200-0.90-6.06%
GME22.2214,211,399-1.40-5.93%
ANF13.226,274,700-0.83-5.91%
NLNK14.34753,200-0.90-5.91%
HEBT3.9961,700-0.25-5.90%
AST3.2056,300-0.20-5.88%
SCVL19.52341,100-1.18-5.70%
SGYP3.487,683,100-0.21-5.69%
CUR4.1554,900-0.25-5.68%
REPH7.80102,000-0.45-5.45%
PRTA51.88255,600-2.97-5.41%
CDTI3.1655,400-0.18-5.39%
SDLP3.19465,900-0.18-5.34%
ALNY65.801,356,800-3.70-5.32%
ALDR16.15582,800-0.90-5.28%
CVCO110.9552,000-6.15-5.25%
NTZ2.5493,400-0.14-5.22%
CLVS52.171,110,600-2.87-5.21%
BPMC36.43259,400-1.94-5.06%
PULM2.64316,200-0.14-5.04%
NBIX46.221,626,100-2.43-4.99%
ALO4.6285,900-0.24-4.94%
FATE3.28314,800-0.17-4.93%
AMRC6.8569,700-0.35-4.86%
VNET5.331,113,500-0.27-4.82%
PEI11.192,110,500-0.56-4.77%
FOSL11.233,648,700-0.56-4.75%
ONCE52.99244,000-2.63-4.73%
NICK8.3866,100-0.41-4.66%
GBT27.75557,000-1.35-4.64%
XLRN25.25208,900-1.20-4.54%
STNG3.798,692,800-0.18-4.53%
RARE55.91304,800-2.61-4.46%
CRBP6.45282,400-0.30-4.44%
GSAT2.174,118,400-0.10-4.41%
GGP22.658,680,100-1.04-4.39%
DMPI2.2061,500-0.10-4.35%
XIN4.84191,300-0.22-4.35%
FOLD7.931,566,000-0.36-4.34%
NBEV6.00526,100-0.27-4.31%
ABUS3.35108,300-0.15-4.29%
ZIOP6.291,350,200-0.28-4.26%
EDIT15.62600,200-0.69-4.23%
PRFT16.87251,800-0.73-4.15%
RETA27.00102,100-1.17-4.15%
SHPG177.181,665,900-7.64-4.13%
WKHS3.50425,800-0.15-4.11%
KEG19.0362,200-0.81-4.08%
PATK64.95132,100-2.70-3.99%
VYGR8.9692,700-0.37-3.97%
AVP3.4134,721,102-0.14-3.94%
JASO6.91497,400-0.28-3.89%
TVPT13.141,617,600-0.53-3.88%
KNL21.66462,700-0.87-3.86%
COLL8.80196,600-0.35-3.83%
ARD22.94100,300-0.91-3.82%
IPXL15.252,398,300-0.60-3.79%
HOV2.551,133,800-0.10-3.77%
ANAB25.7056,500-1.00-3.75%
MGNX18.25226,800-0.71-3.74%
BBY58.9714,892,400-2.28-3.72%
AUXO4.4055,100-0.17-3.72%
LQDT6.50178,000-0.25-3.70%
KNSL35.84276,600-1.34-3.60%
CNX15.382,991,900-0.57-3.57%
RDUS34.931,348,400-1.27-3.51%
CSIQ13.241,037,400-0.48-3.50%
AUPH6.362,655,200-0.23-3.49%
RGNX18.00102,100-0.65-3.49%
FMI38.10258,600-1.35-3.42%
ACTG4.25683,300-0.15-3.41%
EPZM15.60362,800-0.55-3.41%
SPWR7.952,169,600-0.28-3.40%
MOV21.40440,100-0.75-3.39%
CLSD7.25195,700-0.25-3.33%
NE4.0715,716,800-0.14-3.33%
NKTR20.791,523,000-0.71-3.30%
SNAP21.2213,371,500-0.71-3.24%
NTWK3.9064,200-0.13-3.23%
CUTR22.75192,300-0.75-3.19%
PTLA36.72563,700-1.21-3.19%
LPTH3.05440,800-0.10-3.17%
NVLN8.8675,400-0.29-3.17%
BRS7.363,804,700-0.24-3.16%
TRVN2.77413,500-0.09-3.15%
PIRS4.31558,600-0.14-3.15%
ITCI10.16409,800-0.33-3.15%
NEWT16.95242,400-0.55-3.14%
PRTK20.10407,300-0.65-3.13%
LJPC29.02248,000-0.93-3.11%
ADXS8.43320,300-0.27-3.10%
SAGE66.04283,700-2.11-3.10%
WCST2.8163,600-0.09-3.10%
XBIT7.8264,200-0.25-3.10%
PLSE30.28167,100-0.96-3.07%
GRPN3.178,066,400-0.10-3.06%
SONS6.70717,800-0.21-3.04%
AKBA13.43321,100-0.42-3.03%
ANIP45.97163,000-1.43-3.02%
CATO20.60282,100-0.64-3.01%
SAEX3.6164,500-0.11-2.96%
BLCM11.83429,700-0.36-2.95%
PGNX6.57714,600-0.20-2.95%
GASS3.3056,300-0.10-2.94%
KND9.90551,300-0.30-2.94%
MACK3.304,830,100-0.10-2.94%
LGND110.19217,800-3.31-2.92%
LLEX4.99359,200-0.15-2.92%
INCY134.382,366,400-4.03-2.91%
RSYS3.68201,100-0.11-2.90%
MDXG13.40941,200-0.40-2.90%
HFC24.772,670,000-0.74-2.90%
FSLR36.843,970,700-1.10-2.90%
SPPI5.75541,100-0.17-2.87%
UFAB9.1389,400-0.27-2.87%
ESTE11.9257,900-0.35-2.85%
SM18.854,129,600-0.55-2.84%
FPRX28.95201,900-0.84-2.82%
SBGL5.525,916,200-0.16-2.82%
UIS12.05482,100-0.35-2.82%
MANU17.3051,700-0.50-2.81%
WING28.89483,200-0.83-2.79%
RTRX16.51174,400-0.47-2.77%
XNCR21.15364,700-0.60-2.76%
CBL7.853,259,700-0.22-2.73%
SRPT30.012,128,900-0.84-2.72%
RAVN34.05167,300-0.95-2.71%
ICPT112.15254,500-3.11-2.70%
FRTA7.98850,900-0.22-2.68%
CBB16.40200,500-0.45-2.67%
TSRO149.11675,300-4.08-2.66%
HIVE4.78405,400-0.13-2.65%
CCUR6.6451,000-0.18-2.64%
KN16.951,002,600-0.46-2.64%
KNX33.25937,100-0.90-2.64%
PRGO69.951,724,900-1.90-2.64%
IMKTA37.0065,000-1.00-2.63%
ABEO5.55142,500-0.15-2.63%
ADMP3.70413,800-0.10-2.63%
CIT45.668,040,000-1.23-2.62%
SKYW35.35233,000-0.95-2.62%
IRTC34.01286,700-0.91-2.61%
AXGN15.00153,600-0.40-2.60%
CWH26.561,393,900-0.71-2.60%
LYG3.763,203,500-0.10-2.59%
INXN44.34429,500-1.17-2.57%
PI44.83449,800-1.18-2.56%
SPXC25.13507,700-0.66-2.56%
OXM53.48158,900-1.40-2.55%
SNDR19.61723,900-0.51-2.53%
X19.7415,729,400-0.51-2.52%
ZEUS16.79223,500-0.43-2.50%
CCCR2.36417,500-0.06-2.48%
CLGX42.64380,400-1.08-2.47%
FLXN18.28342,100-0.46-2.45%
LAMR68.91392,600-1.73-2.45%
COTV38.43103,700-0.96-2.44%
CAMT6.031,391,300-0.15-2.43%
NTLA13.27173,800-0.33-2.43%
SWFT23.81893,700-0.59-2.42%
KONA4.05122,800-0.10-2.41%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna
Ropa Crude Oil49.87+1.98%
Zemní plyn3.2950+0.61%
Zlato1266.70+0.82%
Dow Jones IA3021069.00+0.03%
S&P 5002414.75+0.05%
Nasdaq 1005795.50+0.23%

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.639+0.20%
 Británie30.326-0.73%
 Bulharsko13.532+0.07%
 Čína3.452+0.56%
 Dánsko3.556+0.06%
 EMU EURO26.477+0.11%
 Chorvatsko3.566+0.17%
 Japonsko21.270+0.80%
 Kanada17.609+0.57%
 Maďarsko8.605-0.00%
 Norsko2.825+0.48%
 Polsko6.325-0.11%
 Rusko41.901+0.88%
 Švédsko2.722+0.25%
 Švýcarsko24.307+0.21%
 USA23.679+0.44%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.