Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
ARGS2.17877,300-0.53-19.63%
OBLN5.243,196,100-0.90-14.66%
CPAH4.08240,800-0.67-14.11%
MNGA3.58583,000-0.57-13.73%
OPGN3.31296,200-0.44-11.73%
NETS7.96257,000-1.02-11.36%
DYNT2.9062,400-0.35-10.77%
NDRO3.22176,700-0.38-10.42%
RUBI2.011,125,900-0.23-10.27%
RCON2.611,481,400-0.28-9.69%
IPHI32.073,590,700-3.33-9.41%
GNC4.7812,902,001-0.48-9.13%
TCON2.80892,200-0.25-8.20%
CGEN3.00330,400-0.25-7.69%
AQB2.79237,600-0.22-7.31%
BPT21.45690,700-1.50-6.54%
OAKS3.61676,100-0.25-6.48%
MARK13.101,832,300-0.89-6.36%
PETZ5.74165,200-0.39-6.36%
LEDS4.78216,500-0.32-6.27%
NXTD2.401,459,700-0.16-6.25%
MARA3.501,363,200-0.23-6.17%
AYTU3.4187,300-0.22-6.06%
XPLR2.64285,800-0.16-5.71%
CHRS10.751,207,900-0.65-5.70%
TNTR6.45139,300-0.39-5.70%
ITUS4.251,095,600-0.25-5.56%
WTT2.2252,400-0.13-5.53%
LITE48.853,096,400-2.85-5.51%
TIK3.0564,300-0.17-5.28%
MRTX25.60528,200-1.40-5.19%
SGRY14.90662,200-0.80-5.10%
MFIN5.08224,600-0.27-5.05%
IO18.00267,200-0.95-5.01%
JUNO67.815,227,100-3.56-4.99%
OOMA11.05108,200-0.55-4.74%
CREG2.85302,700-0.14-4.68%
XON13.005,716,200-0.63-4.62%
TEAM53.073,658,500-2.53-4.55%
APLS18.9050,100-0.88-4.45%
CADC4.3052,200-0.20-4.44%
RYB18.50585,600-0.86-4.44%
USAU2.39666,200-0.11-4.40%
APRN3.062,705,900-0.14-4.38%
NTRI46.95990,500-2.15-4.38%
ECR2.28888,100-0.10-4.20%
JAKK2.3588,000-0.10-4.08%
NTIP2.40359,900-0.10-4.00%
IBM162.3721,159,701-6.75-3.99%
NETE8.48180,000-0.35-3.96%
LPG7.30303,100-0.30-3.95%
DQ61.00524,600-2.47-3.89%
SVM2.72285,100-0.11-3.89%
TAHO4.466,066,100-0.18-3.88%
CRR10.751,037,700-0.42-3.76%
CBS57.756,221,100-2.25-3.75%
MWA11.823,729,600-0.46-3.75%
CRUS52.761,217,100-2.04-3.72%
GFA11.8162,100-0.45-3.67%
MKC99.192,891,500-3.72-3.61%
GPOR12.383,418,800-0.46-3.58%
IMAX20.25524,400-0.75-3.57%
SQM56.932,533,500-2.09-3.54%
AVXL3.01218,300-0.11-3.53%
MATR2.75108,400-0.10-3.51%
SAEX2.2063,200-0.08-3.51%
LFIN43.17212,500-1.52-3.40%
AUTO8.5584,000-0.30-3.39%
BLUE175.95739,400-6.15-3.38%
ONCS2.04840,300-0.07-3.32%
ASC7.35290,300-0.25-3.29%
ADMA3.5481,700-0.12-3.28%
FN27.74780,900-0.94-3.28%
PETX4.75775,700-0.16-3.26%
QRVO68.402,820,300-2.30-3.25%
HTGM3.296,911,100-0.11-3.24%
RDFN26.08555,300-0.87-3.23%
AMRH3.65134,000-0.12-3.18%
KALA14.93441,700-0.49-3.18%
Z42.582,126,400-1.39-3.16%
LC4.028,532,800-0.13-3.13%
SOL2.8050,800-0.09-3.11%
ACAD26.923,534,800-0.86-3.10%
AR18.744,875,800-0.59-3.05%
GE16.26214,923,688-0.51-3.04%
SWKS99.203,316,800-3.09-3.02%
ADNT71.942,136,800-2.21-2.98%
GV4.90255,800-0.15-2.97%
GALT5.64701,300-0.17-2.93%
MTSI33.46964,400-1.01-2.93%
EPC58.251,401,400-1.73-2.88%
ANY2.37168,500-0.07-2.87%
SSC4.40610,200-0.13-2.87%
ZG42.62661,600-1.24-2.83%
MU42.7541,459,500-1.24-2.82%
SIEB13.1079,300-0.38-2.82%
WIT5.611,231,100-0.16-2.77%
CPG8.451,726,900-0.24-2.76%
CNET3.892,190,200-0.11-2.75%
LCI23.00787,000-0.65-2.75%
GIGM3.61117,700-0.10-2.70%
TKC10.09384,000-0.28-2.70%
P4.379,797,101-0.12-2.67%
KND9.151,393,700-0.25-2.66%
WNS44.08313,400-1.20-2.65%
SMI7.41167,600-0.20-2.63%
VRX21.5215,382,400-0.58-2.62%
NTLA19.43796,400-0.52-2.61%
CNTF3.0079,600-0.08-2.60%
CVE10.243,263,200-0.27-2.57%
ELMD5.7059,300-0.15-2.56%
BVX2.3172,400-0.06-2.53%
ATUS21.302,751,600-0.55-2.52%
BGNE112.67455,100-2.89-2.50%
VHC3.90339,000-0.10-2.50%
TAL28.995,522,600-0.74-2.49%
PDFS14.96178,400-0.38-2.48%
AMSC5.17155,600-0.13-2.45%
ICLK7.2073,600-0.18-2.44%
ATTO10.0581,300-0.25-2.43%
RESN6.8392,100-0.17-2.43%
RNET18.1554,500-0.45-2.42%
SRAX4.84378,100-0.12-2.42%
SD19.15278,100-0.47-2.40%
CNX14.292,877,000-0.35-2.39%
BLCM7.801,043,800-0.19-2.38%
MSB28.70154,000-0.70-2.38%
MTEM11.8891,200-0.29-2.38%
HCI35.00142,200-0.85-2.37%
RRC16.0811,213,100-0.39-2.37%
LLEX4.99160,400-0.12-2.35%
ATEC3.3591,400-0.08-2.33%
FTD6.70335,900-0.16-2.33%
AMBA51.381,574,500-1.22-2.32%
SU36.982,761,800-0.88-2.32%
TEO38.52281,700-0.91-2.31%
BFR25.74265,800-0.60-2.28%
HES52.619,125,200-1.23-2.28%
VIV15.461,252,100-0.36-2.28%
SPCB3.4768,300-0.08-2.25%
PI23.22264,700-0.53-2.23%
CRC22.511,154,300-0.51-2.22%
MRAM9.80574,600-0.22-2.20%
RARX8.00122,500-0.18-2.20%
RADA2.73191,100-0.06-2.15%
SE12.31642,400-0.27-2.15%
SSW6.821,980,700-0.15-2.15%
PTI4.16379,700-0.09-2.12%
WHLR7.39150,700-0.16-2.12%
BMA113.77365,700-2.45-2.11%
LEE2.35196,000-0.05-2.08%
JBL27.393,366,200-0.58-2.07%
MOH91.831,660,200-1.94-2.07%
TTD47.361,490,400-1.00-2.07%
TARO105.07223,800-2.19-2.04%
MGA58.281,336,300-1.19-2.00%
ERA10.3677,300-0.21-1.99%
EXAS47.824,780,900-0.97-1.99%
LQDT4.95107,100-0.10-1.98%
SVVC9.8963,200-0.20-1.98%
YRD38.05555,700-0.77-1.98%
EQT56.032,327,500-1.12-1.96%
IPXL20.15937,400-0.40-1.95%
DRYS3.62672,900-0.07-1.90%
LIVE16.69156,900-0.32-1.88%
TLRA4.72110,700-0.09-1.87%
TRTN38.24612,500-0.73-1.87%
EVOK2.6684,000-0.05-1.85%
PACB2.65329,200-0.05-1.85%
MNK21.302,050,900-0.40-1.84%
AXP98.0312,304,601-1.83-1.83%
ZIOP4.281,388,600-0.08-1.83%
LAND12.9854,800-0.24-1.82%
NQ3.82573,300-0.07-1.80%
XRF5.45147,800-0.10-1.80%
ALRM38.73806,100-0.70-1.78%
APPN35.51372,900-0.64-1.77%
DOOR71.95168,200-1.30-1.77%
KMDA5.6063,700-0.10-1.75%
VUZI8.40539,400-0.15-1.75%
AVXS108.25777,100-1.92-1.74%
BBG5.081,868,900-0.09-1.74%
PAM69.94187,500-1.24-1.74%
VIAB33.365,933,700-0.59-1.74%
SWN5.1421,596,600-0.09-1.72%
AVH8.0698,500-0.14-1.71%
BSQR4.3094,000-0.07-1.71%
DPW2.312,094,200-0.04-1.70%
EPE2.31527,800-0.04-1.70%
ALE71.98515,100-1.24-1.69%
AKS6.4414,209,800-0.11-1.68%
EGAN5.90151,400-0.10-1.67%
KBSF4.7176,100-0.08-1.67%
VLRS8.28832,600-0.14-1.66%
ADTN16.401,046,200-0.27-1.65%
MTDR31.661,882,900-0.53-1.65%
SWCH16.741,169,100-0.28-1.65%
FTAI17.95346,600-0.30-1.64%
SIG55.071,902,600-0.92-1.64%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.