Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
CHFS8.12893,800-1.91-19.04%
PETZ9.78259,600-2.23-18.57%
ADOM4.0173,600-0.88-18.00%
ESDI4.7857,400-0.91-15.99%
PRTA44.601,242,300-7.33-14.12%
IO12.95321,500-1.70-11.60%
CREG3.381,188,200-0.42-11.05%
CENX13.503,679,700-1.64-10.83%
GNE4.34282,200-0.52-10.70%
WPRT3.022,040,800-0.35-10.39%
BIVV50.764,225,000-5.35-9.53%
AAC8.89277,200-0.93-9.47%
SQM54.542,785,900-5.26-8.80%
REDU9.78678,700-0.91-8.51%
SGRY7.65597,700-0.70-8.38%
SGH33.42489,500-2.99-8.21%
MEIP2.13353,500-0.19-8.19%
GRVY70.2359,300-6.26-8.18%
FNJN2.03237,000-0.18-8.14%
TTPH6.33674,300-0.55-7.99%
SSTI15.3676,100-1.33-7.97%
ENPH2.561,621,100-0.21-7.76%
OMED4.81134,000-0.40-7.68%
LPTX6.60163,700-0.54-7.56%
LTM13.391,771,900-1.09-7.53%
IMGN5.703,755,200-0.45-7.32%
BASI2.1863,200-0.17-7.23%
CRC14.771,661,200-1.14-7.17%
SBPH14.52135,200-1.12-7.16%
SEAS10.983,240,500-0.84-7.11%
CORT17.092,209,200-1.30-7.07%
LGND130.50899,400-9.81-6.99%
OMNT3.0759,000-0.23-6.97%
CRVS10.50272,100-0.77-6.83%
ANTH2.061,203,100-0.15-6.79%
BSAC28.671,666,300-2.06-6.70%
OMER18.52697,700-1.29-6.51%
BCH84.1864,700-5.82-6.47%
FTD7.26223,700-0.50-6.44%
MDXG11.062,250,600-0.76-6.43%
NTES344.073,479,600-23.43-6.38%
ADVM2.95306,400-0.20-6.35%
INCY98.952,526,400-6.52-6.18%
PNTR16.48146,500-1.07-6.13%
KOOL3.2272,700-0.21-6.12%
CARG28.99686,100-1.83-5.94%
CYTK11.10847,300-0.70-5.93%
TYHT3.5377,800-0.22-5.87%
TLGT3.38848,600-0.21-5.85%
OCUL4.68668,700-0.29-5.84%
AKTX4.38108,700-0.27-5.81%
CDXC6.50891,900-0.40-5.80%
CELC17.2070,100-1.05-5.75%
CLBS3.30124,700-0.20-5.71%
QIWI16.03303,900-0.95-5.59%
AR18.823,241,000-1.10-5.52%
TEVA13.0823,623,900-0.76-5.49%
ZIOP4.323,969,300-0.25-5.47%
OMI18.102,254,600-1.04-5.43%
PETX6.80400,700-0.39-5.42%
VIPS9.259,205,400-0.53-5.42%
ENT2.28459,600-0.13-5.39%
MYO4.45117,900-0.25-5.32%
DRD3.5762,400-0.20-5.31%
WLL21.806,668,600-1.22-5.30%
QD20.089,550,600-1.12-5.28%
LBY6.73226,800-0.37-5.21%
RVNC24.60295,900-1.35-5.20%
SHLD4.011,215,400-0.22-5.20%
IMDZ4.18445,600-0.22-5.11%
KLDX2.421,002,200-0.13-5.10%
BEDU21.06327,200-1.13-5.09%
TAL28.254,954,700-1.51-5.07%
TOUR8.522,237,500-0.45-5.02%
VSTO14.071,019,900-0.74-5.00%
NVLN5.00141,900-0.26-4.94%
ECYT4.84342,400-0.25-4.91%
NTP12.60427,500-0.65-4.91%
GPOR12.643,548,600-0.65-4.89%
AQXP10.5785,700-0.54-4.86%
EPE2.37575,000-0.12-4.82%
CGEN2.47103,400-0.13-4.81%
TNDM2.79660,800-0.14-4.78%
VERI23.26481,000-1.16-4.75%
XELA5.10266,300-0.25-4.67%
NE3.977,633,600-0.19-4.57%
ABEO14.70704,900-0.70-4.55%
CNX16.042,976,400-0.76-4.52%
NLNK9.181,413,200-0.43-4.47%
SNAP12.4130,667,799-0.58-4.46%
TRXC2.384,080,500-0.11-4.42%
TBPH28.58154,600-1.31-4.38%
CAH55.005,543,600-2.51-4.36%
KEYW5.31416,300-0.24-4.32%
SBGL5.102,884,400-0.23-4.32%
AMED52.68536,400-2.33-4.24%
BMA99.01745,900-4.35-4.21%
BXE2.05117,000-0.09-4.21%
DESP27.30207,000-1.20-4.21%
CORI10.95302,200-0.48-4.20%
ALT2.0696,300-0.09-4.19%
ACH16.42115,800-0.71-4.14%
LTEA2.5558,500-0.11-4.14%
OAS9.546,971,600-0.41-4.12%
HOS3.74312,000-0.16-4.10%
BBRG2.3551,700-0.10-4.08%
SHPG141.372,360,500-6.00-4.07%
RRC17.304,071,800-0.73-4.05%
ENIC5.47146,700-0.23-4.04%
EOCC25.40123,400-1.06-4.01%
BTG2.642,338,600-0.11-4.00%
CPG7.221,432,000-0.30-3.99%
TK8.20816,400-0.34-3.98%
NVCR18.15620,700-0.75-3.97%
CVE9.764,155,000-0.40-3.94%
EEP13.272,693,900-0.54-3.91%
BITA37.613,782,200-1.52-3.88%
CYH3.992,563,400-0.16-3.86%
TAHO4.482,235,100-0.18-3.86%
AAV5.00181,500-0.20-3.85%
MRO14.4714,094,699-0.58-3.85%
GMLP20.92330,700-0.83-3.82%
CADC5.05537,400-0.20-3.81%
AGTC3.8053,600-0.15-3.80%
CCU26.25578,800-1.03-3.78%
IZEA4.35197,700-0.17-3.76%
AEHR3.0779,600-0.12-3.76%
GTHX19.97261,300-0.78-3.76%
CHK3.8724,073,102-0.15-3.73%
NBEV2.32494,000-0.09-3.73%
VHC3.90859,200-0.15-3.70%
AMS2.6068,200-0.10-3.70%
UWN2.3590,500-0.09-3.69%
GAIN10.74423,900-0.41-3.68%
BKEP5.25103,200-0.20-3.67%
MNTA13.20560,200-0.50-3.65%
TCON2.65242,900-0.10-3.64%
ENIA9.892,047,000-0.37-3.61%
DNOW9.881,862,400-0.37-3.61%
CVNA14.94313,100-0.56-3.61%
IIIN25.15320,100-0.94-3.60%
PYDS2.41204,900-0.09-3.60%
ATEC3.24186,500-0.12-3.57%
HPJ4.0583,000-0.15-3.57%
CUTR41.00387,300-1.50-3.53%
GOGO10.171,986,300-0.37-3.51%
AAOI43.481,672,400-1.56-3.46%
ADXS3.08391,300-0.11-3.45%
NEOS9.80597,000-0.35-3.45%
DIN43.65654,000-1.55-3.43%
HELE87.25217,600-3.10-3.43%
INO4.561,062,600-0.16-3.39%
PDCO34.823,154,900-1.22-3.39%
TRTN38.711,152,700-1.36-3.39%
FLGT3.1560,900-0.11-3.37%
PTX2.88215,900-0.10-3.36%
CNAT4.08175,200-0.14-3.32%
REI13.41223,400-0.46-3.32%
PQG14.96548,700-0.51-3.30%
SNDX8.52304,400-0.29-3.29%
XLRN37.44223,700-1.27-3.28%
DVN37.415,144,500-1.27-3.28%
AUY2.656,475,000-0.09-3.28%
EXK2.071,291,400-0.07-3.27%
DSX3.90686,400-0.13-3.23%
CRTO33.981,094,900-1.13-3.22%
GTE2.11657,100-0.07-3.21%
GPK14.937,786,300-0.49-3.18%
RDUS27.42595,500-0.90-3.18%
INSY5.20615,900-0.17-3.17%
ZYNE13.44470,500-0.44-3.17%
NUVA55.48710,900-1.81-3.16%
BCLI4.0083,700-0.13-3.15%
OII18.481,463,000-0.60-3.14%
KPTI11.1194,300-0.36-3.14%
EMES8.35356,000-0.27-3.13%
LPTH2.49759,700-0.08-3.11%
RCM3.75161,100-0.12-3.10%
GNRC48.76766,100-1.55-3.08%
ALDR10.27950,800-0.33-3.07%
CECE5.37219,600-0.17-3.07%
RH99.121,048,200-3.14-3.07%
WATT8.85218,300-0.28-3.07%
SALM4.7553,400-0.15-3.06%
SORL6.361,030,800-0.20-3.05%
CVGI10.81353,900-0.34-3.05%
CRZO18.762,108,700-0.59-3.05%
CMRX4.45175,700-0.14-3.05%
EAT34.112,537,400-1.07-3.04%
VRAY9.291,117,300-0.29-3.03%
LYV43.972,483,700-1.37-3.02%
DVAX17.701,847,100-0.55-3.01%
NCSM16.22174,000-0.50-2.99%
JP22.48466,700-0.69-2.98%
EEQ12.77771,800-0.39-2.96%
SWN6.2612,823,399-0.19-2.95%
CCLP5.2865,700-0.16-2.94%
ALO3.3171,200-0.10-2.93%
TOO2.32523,100-0.07-2.93%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie16.397-0.16%
 Británie28.805+0.07%
 Bulharsko13.056-0.04%
 Čína3.278-0.16%
 Dánsko3.431-0.05%
 EMU EURO25.536-0.03%
 Chorvatsko3.376-0.04%
 Japonsko19.315-0.01%
 Kanada16.980-0.16%
 Maďarsko8.171-0.07%
 Norsko2.623-0.07%
 Polsko6.037+0.02%
 Rusko36.627-0.01%
 Švédsko2.563-0.12%
 Švýcarsko21.903-0.08%
 USA21.747+0.00%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.