Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
SNCR10.1817,354,442-6.57-39.22%
ALDX7.303,998,928-1.80-19.78%
SUPN40.223,053,475-9.43-18.99%
MDWD5.05913,555-1.00-16.53%
BDSI2.381,791,415-0.32-11.85%
MUX2.1710,178,985-0.26-10.70%
RAD2.4450,658,854-0.29-10.62%
MNKD2.041,632,874-0.24-10.53%
ATGE31.70625,045-3.25-9.30%
EVHC43.386,659,079-4.29-9.00%
LTEA2.4569,578-0.24-8.92%
BBY52.5712,050,249-4.78-8.33%
OMNT2.80174,410-0.25-8.20%
AMCN2.47674,581-0.22-8.18%
CGIX2.85231,024-0.25-8.06%
NEOS8.001,067,914-0.70-8.05%
YGE2.4188,309-0.21-8.02%
CHKE3.00211,489-0.25-7.69%
EVH15.201,721,096-1.25-7.60%
SBGL4.894,246,396-0.40-7.56%
ADXS4.581,100,222-0.37-7.47%
LMFA2.6350,669-0.21-7.39%
SQNS3.30428,004-0.26-7.30%
VGR20.43517,653-1.58-7.18%
PTLA52.573,274,117-4.00-7.07%
AYI156.34876,754-11.49-6.85%
NUVA53.972,761,949-3.83-6.63%
TDOC31.40902,916-2.10-6.27%
SINO3.34225,179-0.22-6.18%
MOH62.04896,142-3.96-6.00%
GNC9.392,260,491-0.59-5.91%
QSII14.79165,313-0.92-5.86%
GOGO13.401,057,486-0.80-5.63%
KALA20.76100,884-1.23-5.59%
I4.59592,379-0.26-5.36%
KND6.30701,271-0.35-5.26%
BIOS2.55379,490-0.14-5.20%
CSU11.69124,193-0.64-5.19%
EGO2.204,808,405-0.12-5.17%
WHLR10.7669,791-0.58-5.11%
ASNA2.111,441,994-0.11-4.95%
NXTD2.57444,243-0.13-4.81%
COMM32.731,145,064-1.61-4.69%
SENS3.05707,543-0.15-4.69%
KANG13.46132,296-0.66-4.67%
GSUM10.88210,061-0.53-4.65%
CNC90.193,034,699-4.39-4.64%
MD41.101,136,602-2.00-4.64%
AMC15.882,249,410-0.77-4.62%
APRN5.412,179,675-0.26-4.59%
RUN6.151,286,389-0.29-4.50%
COO238.02516,544-11.09-4.45%
RGEN44.01195,978-2.05-4.45%
AZO538.721,072,712-24.68-4.38%
LYTS6.8172,727-0.31-4.35%
CSLT3.9761,054-0.18-4.34%
WCG168.39201,799-7.60-4.32%
WFT4.247,176,801-0.19-4.29%
KPTI10.4093,792-0.46-4.24%
COOL28.1550,977-1.23-4.19%
FTR12.001,262,409-0.52-4.15%
BKD10.881,311,624-0.47-4.14%
FRTA3.95529,270-0.17-4.13%
STX32.144,685,455-1.38-4.12%
ATEC2.13105,958-0.09-4.05%
SORL4.04285,585-0.17-4.04%
FSNN2.87275,179-0.12-4.01%
JRJC2.18150,558-0.09-3.96%
AAP94.691,368,032-3.89-3.95%
CDXS5.6254,290-0.23-3.93%
LPL14.31292,666-0.58-3.90%
UNIT16.803,136,596-0.67-3.84%
MVIS2.76504,971-0.11-3.83%
TCMD33.01138,348-1.29-3.76%
BAP203.73242,551-7.92-3.74%
FWP5.6867,217-0.22-3.73%
LAUR14.20490,616-0.55-3.73%
AMSC4.4060,579-0.17-3.72%
RUBI3.90173,245-0.15-3.70%
SID3.412,518,058-0.13-3.67%
HRTG12.09274,029-0.46-3.67%
FIT6.323,997,902-0.24-3.66%
BZUN38.643,568,302-1.45-3.62%
BNED5.99140,751-0.22-3.54%
RGNX28.75212,970-1.05-3.52%
TLGT6.66380,506-0.24-3.48%
TYPE18.92431,066-0.68-3.47%
MDXG13.201,551,550-0.47-3.44%
NERV7.0598,684-0.25-3.42%
HA38.101,144,524-1.35-3.42%
DERM26.58100,732-0.94-3.42%
CELH5.66109,099-0.20-3.41%
K66.281,771,451-2.33-3.40%
SBAC145.441,298,469-5.09-3.38%
EVTC18.02355,630-0.63-3.38%
VUZI5.75127,550-0.20-3.36%
PRQR5.75101,906-0.20-3.36%
SNSS2.0662,331-0.07-3.29%
TYME6.0052,454-0.20-3.23%
DFIN20.81211,904-0.69-3.21%
SB3.04508,203-0.10-3.18%
SEE41.532,843,945-1.36-3.17%
AUO4.28725,693-0.14-3.17%
STRL14.37219,049-0.47-3.17%
PHX23.0065,850-0.75-3.16%
NKTR21.89249,799-0.71-3.14%
WLB2.4795,416-0.08-3.14%
QHC4.65120,349-0.15-3.12%
PGEM15.6571,087-0.50-3.10%
BEAT29.80739,391-0.95-3.09%
FPRX35.61110,097-1.12-3.05%
SGRY9.55592,066-0.30-3.05%
TTOO4.46222,193-0.14-3.04%
NK5.77122,051-0.18-3.03%
IMAX21.48386,075-0.67-3.02%
ACHC44.36268,371-1.38-3.02%
XPER25.75401,249-0.80-3.01%
GNMK9.36189,552-0.29-3.01%
CARB21.05102,579-0.65-3.00%
GLNG20.41846,336-0.63-2.99%
AET156.191,684,724-4.81-2.99%
CDXC4.55179,363-0.14-2.99%
VIPS9.812,731,576-0.30-2.97%
DVA58.91961,074-1.80-2.96%
HK6.23880,688-0.19-2.96%
OTIC3.30572,510-0.10-2.94%
FL35.201,780,470-1.06-2.92%
TESO5.0089,864-0.15-2.91%
CTLT38.74525,578-1.16-2.91%
AMT140.593,082,402-4.18-2.89%
GGB3.763,167,765-0.11-2.84%
XXII3.081,554,015-0.09-2.84%
BGS30.85540,414-0.90-2.83%
UAA16.882,669,986-0.49-2.82%
ANY3.4564,594-0.10-2.82%
IART50.42286,767-1.46-2.81%
TIVO19.10229,585-0.55-2.80%
MBRX2.44242,702-0.07-2.79%
RPT12.96209,797-0.37-2.78%
NCMI6.69334,117-0.19-2.76%
PIR4.58834,499-0.13-2.76%
AVXL4.26184,624-0.12-2.74%
EMES7.8498,714-0.22-2.73%
HRC73.15235,316-2.03-2.70%
TOWR23.5555,744-0.65-2.69%
EGRX56.21122,105-1.55-2.68%
SYRS16.7159,399-0.46-2.68%
NFG57.33238,137-1.57-2.67%
UA15.712,350,534-0.43-2.66%
GLUU3.681,788,542-0.10-2.65%
NBR7.444,045,197-0.20-2.62%
TRVG10.81517,035-0.29-2.61%
LIFE3.7854,224-0.10-2.58%
SGEN51.53303,279-1.36-2.57%
GV5.70273,512-0.15-2.56%
ANAB34.8985,700-0.91-2.54%
PETS34.90226,761-0.91-2.54%
SGMO14.38727,833-0.37-2.51%
WPG8.181,271,248-0.21-2.50%
ENT3.12122,684-0.08-2.50%
CG23.50686,867-0.60-2.49%
DSX3.95171,632-0.10-2.47%
BOOT8.3282,832-0.21-2.46%
COLL9.91172,555-0.25-2.46%
CIG2.802,682,392-0.07-2.44%
PDS2.811,743,824-0.07-2.43%
FINL9.64727,740-0.24-2.43%
AAL44.213,743,678-1.10-2.43%
INOV16.25173,015-0.40-2.40%
CDEV17.48415,914-0.43-2.40%
TLRD14.00512,876-0.34-2.37%
FPI8.69202,685-0.21-2.36%
SSW7.05492,532-0.17-2.35%
MOS20.812,391,404-0.50-2.35%
MEET3.84383,133-0.09-2.29%
DRNA3.9081,446-0.09-2.26%
NCS13.88354,678-0.32-2.25%
OCLR9.183,052,880-0.21-2.24%
TANH4.02374,668-0.09-2.19%
PHI32.2056,808-0.72-2.19%
RIC9.88347,819-0.22-2.18%
JMEI3.15642,397-0.07-2.17%
CNK35.62660,833-0.79-2.17%
SNE37.561,028,069-0.83-2.16%
SIEN15.69122,459-0.34-2.12%
HIL4.7569,408-0.10-2.06%
TUES2.40159,126-0.05-2.04%
FLIR39.861,365,556-0.80-1.97%
GLDD5.00156,409-0.10-1.96%
NBLX49.0262,185-0.97-1.94%
BW3.541,962,720-0.07-1.94%
LLEX3.6197,323-0.07-1.90%
RGC16.151,575,089-0.29-1.76%
RADA2.85224,333-0.05-1.72%
USAU2.3197,606-0.04-1.70%
BBOX3.1575,817-0.05-1.56%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Austrálie17.449+0.18%
 Británie29.408-0.40%
 Bulharsko13.351-0.05%
 Čína3.313-0.37%
 Dánsko3.509-0.04%
 EMU EURO26.111-0.05%
 Chorvatsko3.493-0.02%
 Japonsko19.513-0.57%
 Kanada17.763-0.75%
 Maďarsko8.477+0.43%
 Norsko2.791-0.05%
 Polsko6.102+0.22%
 Rusko37.403-0.82%
 Švédsko2.737-0.28%
 Švýcarsko22.621-0.53%
 USA21.809-0.38%
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.