Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
CLW26.851,889,200-13.60-33.62%
SKX30.7037,138,801-11.38-27.04%
ABCD10.312,041,500-3.27-24.08%
VLRS7.012,190,500-1.72-19.70%
ATOS3.52403,100-0.85-19.41%
SN3.176,460,100-0.55-14.78%
MAN101.472,783,600-17.19-14.49%
ERN2.70409,600-0.45-14.29%
SAGE148.011,371,500-21.66-12.77%
UPL2.635,514,000-0.35-11.74%
HMNY2.2710,864,700-0.28-10.98%
CCRC14.94238,100-1.61-9.73%
EOLS7.9594,900-0.85-9.66%
GHG10.81103,300-1.10-9.24%
RETO6.26162,600-0.62-9.01%
MRTN21.30537,900-2.05-8.78%
RVNC30.60441,500-2.75-8.25%
PRTO2.25106,900-0.20-8.16%
HRI58.62466,700-5.17-8.10%
UAVS4.00212,900-0.35-8.05%
BLX27.42295,200-2.31-7.77%
IZEA2.56251,200-0.21-7.58%
USAS3.9872,000-0.32-7.44%
GNTX21.994,506,400-1.67-7.06%
CWBR4.4450,900-0.32-6.72%
SWK144.213,442,300-10.36-6.70%
TEAM58.219,366,200-4.06-6.52%
LX15.42352,600-1.06-6.43%
REN32.24873,400-2.20-6.39%
JAKK2.25138,600-0.15-6.25%
FRSH4.5768,900-0.30-6.16%
FTD6.25275,800-0.41-6.16%
ICLK7.30213,900-0.47-6.05%
OMER14.03871,600-0.90-6.03%
GIGM2.5254,500-0.16-5.97%
OPGN2.051,044,300-0.13-5.96%
SLS5.38101,600-0.34-5.94%
LXU6.04216,900-0.38-5.92%
CHD45.844,577,100-2.88-5.91%
PME3.53111,000-0.22-5.87%
AGRX2.7392,700-0.17-5.86%
VRAY7.73921,300-0.48-5.85%
CRSP54.071,296,400-3.35-5.83%
EBR5.33429,000-0.33-5.83%
GALT3.46282,300-0.21-5.72%
DXR7.63105,300-0.46-5.69%
ACET2.512,863,800-0.15-5.64%
ELF17.88679,000-1.06-5.60%
SENS3.37846,500-0.20-5.60%
CALA6.10441,600-0.35-5.43%
RIGL3.8415,398,101-0.22-5.42%
WTI5.583,398,200-0.32-5.42%
SANW3.5552,900-0.20-5.33%
FLKS5.1895,600-0.29-5.30%
APTO3.41223,400-0.19-5.28%
NETS5.0762,200-0.28-5.23%
JRJC2.1889,000-0.12-5.22%
WPG5.993,754,000-0.33-5.22%
SCPH10.1992,700-0.56-5.21%
VNET5.84287,800-0.32-5.19%
USAT8.77464,300-0.48-5.14%
ZUMZ22.35452,200-1.20-5.10%
TGNA10.632,591,000-0.57-5.09%
GSUM7.29266,200-0.39-5.08%
TSQ7.5557,400-0.40-5.03%
RDFN22.712,791,500-1.17-4.90%
TRCO38.832,666,100-2.00-4.90%
CASA30.12671,400-1.55-4.89%
PEIX3.42365,000-0.17-4.86%
CBL3.955,180,700-0.20-4.82%
NLSN33.045,317,600-1.66-4.78%
CGEN4.00172,200-0.20-4.76%
GME12.886,200,800-0.64-4.73%
MINI43.40527,000-2.15-4.72%
XENE5.0575,800-0.25-4.72%
DLTH18.29198,500-0.90-4.69%
FTK6.321,249,400-0.31-4.68%
AFMD2.05318,600-0.10-4.65%
KBSF4.7355,200-0.23-4.64%
BW2.471,065,200-0.12-4.63%
JCP2.9017,177,500-0.14-4.61%
VHC3.15379,900-0.15-4.55%
SUP13.70145,400-0.65-4.53%
GOL12.03544,500-0.56-4.45%
LPTX7.11126,200-0.33-4.44%
LB34.375,343,100-1.58-4.39%
PEI8.982,270,400-0.41-4.37%
HDSN4.38318,900-0.20-4.37%
NKTR86.213,089,600-3.94-4.37%
STT99.663,952,000-4.52-4.34%
EXPR7.291,924,000-0.33-4.33%
NSP74.55471,800-3.35-4.30%
NEWA13.88197,800-0.62-4.28%
DRD2.4794,800-0.11-4.26%
CSSE6.5481,300-0.29-4.25%
RADA2.28200,000-0.10-4.20%
CYBE16.10123,700-0.70-4.17%
WERN36.002,865,900-1.55-4.13%
TRUP27.74332,300-1.19-4.11%
IMDZ3.50195,100-0.15-4.11%
AAPL165.7265,474,602-7.08-4.10%
AYX35.98384,400-1.54-4.10%
BEDU15.25186,200-0.65-4.09%
RCII9.641,431,700-0.41-4.08%
CRR8.04551,800-0.34-4.06%
DIOD29.90572,200-1.25-4.01%
ZEN48.461,909,700-2.02-4.00%
CVE9.636,003,800-0.40-3.99%
QD10.761,699,500-0.44-3.93%
VBIV3.18277,100-0.13-3.93%
ZNH46.5074,600-1.90-3.93%
CVEO3.92576,700-0.16-3.92%
SBGI29.402,764,100-1.20-3.92%
XXII2.221,270,700-0.09-3.90%
NXST64.45993,000-2.60-3.88%
RRC13.697,419,300-0.55-3.86%
GWW288.401,298,500-11.48-3.83%
IBKC75.40701,700-3.00-3.83%
SYRS12.56236,100-0.50-3.83%
KBR16.623,183,100-0.66-3.82%
PGTI17.65887,600-0.70-3.81%
CDR3.57313,900-0.14-3.77%
SNA146.841,340,100-5.75-3.77%
GPS28.447,009,800-1.11-3.76%
JD37.4425,689,500-1.46-3.75%
EPC42.661,377,500-1.65-3.72%
TAP70.384,500,600-2.68-3.67%
MAT12.9628,179,301-0.49-3.64%
CDLX13.53142,600-0.51-3.63%
SNBR30.252,149,300-1.14-3.63%
KELYA30.47135,800-1.14-3.61%
CENX17.651,917,000-0.66-3.60%
GRA66.982,123,300-2.50-3.60%
KOPN3.21315,800-0.12-3.60%
CLX114.883,113,000-4.28-3.59%
PZN9.4072,400-0.35-3.59%
APPF48.50131,900-1.80-3.58%
ASNA2.16788,500-0.08-3.57%
PICO12.15367,200-0.45-3.57%
SSI2.70319,300-0.10-3.57%
ALXN107.785,457,200-3.96-3.54%
KEG14.97159,800-0.55-3.54%
UNIT16.351,496,700-0.60-3.54%
AGX37.10271,900-1.35-3.51%
IIN23.4076,500-0.85-3.51%
DECK89.00686,300-3.23-3.50%
STKL6.90234,600-0.25-3.50%
RL106.27955,000-3.82-3.47%
RUBI2.23366,700-0.08-3.46%
SPCB2.5156,000-0.09-3.46%
WHLR3.6564,700-0.13-3.44%
CAL32.58611,800-1.16-3.44%
MRNS4.77376,500-0.17-3.44%
TGI25.35531,100-0.90-3.43%
CBIO27.3287,500-0.96-3.39%
CYH4.021,277,400-0.14-3.37%
WPRT2.30351,400-0.08-3.36%
CHGG22.501,345,300-0.78-3.35%
DISH37.232,607,000-1.29-3.35%
DVAX18.081,292,500-0.63-3.34%
AMWD86.95329,000-3.00-3.34%
AAC11.0193,800-0.38-3.34%
SMHI22.9759,000-0.79-3.32%
TPIV2.9175,300-0.10-3.32%
IBN8.4610,825,600-0.29-3.31%
SGH41.81521,000-1.43-3.31%
PIR2.643,045,400-0.09-3.30%
GDS27.03165,400-0.92-3.29%
RHI58.561,723,200-1.99-3.29%
SID2.655,017,700-0.09-3.28%
TSLA290.245,626,000-9.84-3.28%
DGX98.161,781,100-3.33-3.28%
DBX28.921,741,900-0.98-3.28%
ANF26.554,622,400-0.90-3.28%
SSC2.68333,300-0.09-3.25%
AREX2.69572,200-0.09-3.24%
CL67.528,636,700-2.25-3.22%
HTLD18.06447,100-0.60-3.22%
NTES266.301,650,300-8.84-3.21%
OLN29.523,262,600-0.98-3.21%
KMB100.035,161,600-3.31-3.20%
CORT17.59654,900-0.58-3.19%
MARK6.70642,300-0.22-3.18%
MANH41.45834,400-1.36-3.18%
CBS49.334,512,500-1.62-3.18%
ALDR13.75655,600-0.45-3.17%
LTC35.14803,500-1.15-3.17%
OXFD12.5353,300-0.41-3.17%
BBBY17.144,853,200-0.56-3.16%
DDR6.754,623,400-0.22-3.16%
EXK3.062,208,800-0.10-3.16%
AAV3.10431,000-0.10-3.13%
MXIM54.404,901,100-1.75-3.12%
WSBC42.84431,200-1.38-3.12%
MNOV11.20178,600-0.36-3.11%
RPAI10.922,879,500-0.35-3.11%
FENG4.06180,600-0.13-3.10%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.