Akcieatrhy  >  

USA top propady


TickerKurzObjemyZměna ($)Změna (%)
ANIK28.773,554,484-17.35-37.62%
GEVO12.533,923,751-6.97-35.74%
NVIV3.37262,183-1.23-26.74%
RSLS2.491,066,832-0.75-23.15%
ASTC4.983,727,863-1.38-21.70%
KZIA3.5361,311-0.95-21.21%
AMEH20.04235,577-4.30-17.67%
SLDB35.671,975,165-7.33-17.05%
ALRM39.511,425,759-5.78-12.76%
PETZ4.5154,354-0.61-11.91%
SRRK22.55110,051-3.05-11.91%
ADMP3.351,605,971-0.43-11.38%
CVNA38.722,299,081-4.96-11.36%
TANH2.891,419,730-0.37-11.35%
GALT7.962,655,309-0.99-11.06%
NFEC2.50479,249-0.27-9.75%
GLMD14.212,938,900-1.48-9.43%
SBUX52.2262,022,789-5.21-9.07%
KFS2.9559,580-0.28-8.70%
TTOO8.161,281,967-0.75-8.42%
IIN41.45298,253-3.80-8.40%
VSAR2.20896,095-0.20-8.33%
ATRC27.91474,329-2.37-7.83%
ORCL42.8259,104,488-3.45-7.46%
GLOB52.821,301,258-4.18-7.33%
SHI62.69128,933-4.91-7.26%
OBSV14.301,309,197-1.09-7.08%
ARDX3.951,328,838-0.30-7.06%
VIVE3.33979,829-0.25-6.98%
NYMX3.12188,574-0.23-6.87%
PVTL26.581,904,014-1.88-6.61%
CLPR8.5859,068-0.59-6.43%
SMAR27.07576,913-1.84-6.36%
ARWR13.132,140,565-0.89-6.35%
CKPT2.8078,410-0.19-6.35%
PFNX5.26326,333-0.34-6.07%
DBX37.309,454,897-2.40-6.05%
CUE12.2476,470-0.77-5.92%
AZRE14.5070,994-0.90-5.84%
SPNE13.1759,266-0.81-5.79%
CHCI3.00241,686-0.18-5.66%
WVE38.20829,019-2.27-5.61%
FTR7.313,139,097-0.43-5.56%
CDNA14.74573,521-0.86-5.51%
PEIX2.651,077,138-0.15-5.36%
RXII2.1290,490-0.12-5.36%
MARK4.92310,384-0.27-5.20%
PS24.91823,143-1.36-5.18%
AQMS3.31988,237-0.18-5.16%
CBLK28.84646,117-1.55-5.10%
WETF10.621,417,396-0.57-5.09%
SITO2.80255,405-0.15-5.08%
GOOS64.003,955,635-3.42-5.07%
SRNE6.651,290,546-0.35-5.00%
UGP12.391,016,212-0.65-4.98%
CIA7.6854,214-0.40-4.95%
NC35.0551,988-1.80-4.88%
CTSO10.85388,752-0.55-4.82%
RFL8.3376,555-0.42-4.80%
MN3.00126,002-0.15-4.76%
HPE15.1514,603,221-0.75-4.72%
CVM3.34357,327-0.16-4.57%
TYME3.55182,449-0.17-4.57%
JYNT7.96142,882-0.38-4.56%
LNTH14.65350,108-0.70-4.56%
LZB31.751,190,285-1.50-4.51%
CVIA19.97335,964-0.94-4.50%
MHLD8.50436,838-0.40-4.49%
GERN3.755,296,037-0.17-4.34%
APTO4.20547,480-0.19-4.33%
GDEN29.58293,174-1.32-4.27%
FSCT34.491,063,510-1.53-4.25%
ROAD13.2663,319-0.58-4.19%
ACRX4.00674,292-0.18-4.19%
GDI28.242,044,183-1.23-4.17%
WIN6.921,374,012-0.30-4.16%
BLCM8.141,653,099-0.35-4.12%
ATNI53.0284,888-2.25-4.07%
RCUS16.26124,364-0.69-4.07%
RLGY23.342,355,067-0.99-4.07%
MBIO6.86128,958-0.29-4.06%
ARTW2.9795,883-0.13-4.03%
CDMO3.34216,073-0.14-4.02%
SSKN2.15207,669-0.09-4.02%
LX15.06329,129-0.62-3.95%
DRD2.7363,156-0.11-3.87%
NOG2.754,080,615-0.11-3.85%
SNAP12.8032,696,166-0.51-3.83%
VSLR5.05600,779-0.20-3.81%
SMSI2.28464,666-0.09-3.80%
PDVW26.7079,311-1.05-3.78%
ATEC2.83255,126-0.11-3.74%
APPN39.651,055,584-1.53-3.72%
CENTA39.72813,998-1.53-3.71%
BF.B50.611,687,169-1.90-3.62%
CLSN3.201,096,908-0.12-3.61%
QTM2.67322,741-0.10-3.61%
KL19.71664,923-0.73-3.57%
DHX2.70593,812-0.10-3.57%
ARNA47.81855,819-1.77-3.57%
FET12.201,187,975-0.45-3.56%
TEDU7.71327,434-0.28-3.50%
SMG79.741,593,164-2.87-3.47%
FND51.961,832,919-1.86-3.46%
SRRA3.37541,727-0.12-3.44%
BLFS12.99223,402-0.46-3.42%
PTGX7.09265,019-0.25-3.41%
GIII46.251,473,908-1.63-3.40%
SNNA15.8974,620-0.56-3.40%
LILA20.23670,115-0.71-3.39%
BILI18.548,194,047-0.64-3.34%
AMAG21.801,122,882-0.75-3.33%
TCON2.90232,172-0.10-3.33%
VCEL11.701,571,447-0.40-3.31%
AMRX18.22844,283-0.62-3.29%
NNDM2.65408,833-0.09-3.28%
ZS37.881,292,295-1.28-3.26%
MGI7.15347,275-0.24-3.25%
PRGX8.9595,234-0.30-3.24%
CENT42.60716,461-1.41-3.20%
BRFS5.212,299,455-0.17-3.16%
FGP3.41250,251-0.11-3.12%
CHEF28.00138,844-0.90-3.11%
CNA46.29266,369-1.48-3.10%
FTSI15.37473,986-0.49-3.09%
KERX5.031,548,442-0.16-3.08%
PCH48.70443,056-1.55-3.08%
LILAK20.241,182,735-0.64-3.07%
ITCI19.62487,473-0.62-3.06%
MCF5.73693,754-0.18-3.05%
TELL9.271,485,791-0.29-3.03%
CHEK4.17120,918-0.13-3.02%
HGV36.941,270,411-1.14-2.99%
CNAT5.21524,022-0.16-2.98%
KTOV2.63292,401-0.08-2.95%
ZYME16.56167,571-0.50-2.93%
XRF2.67203,775-0.08-2.91%
AKTX2.0175,521-0.06-2.90%
ARGX90.42251,321-2.70-2.90%
GTLS63.28896,345-1.89-2.90%
ARAY4.20784,045-0.13-2.89%
PRA36.95660,854-1.10-2.89%
ARQL4.741,211,244-0.14-2.87%
PBF45.962,464,866-1.36-2.87%
DAIO6.4564,713-0.19-2.86%
MYRG36.34139,928-1.07-2.86%
HAIN28.631,714,083-0.83-2.82%
NVCR31.10572,303-0.90-2.81%
CDXC3.46214,369-0.10-2.81%
SJT6.26224,870-0.18-2.80%
AXON2.822,469,700-0.08-2.76%
VYGR21.17375,299-0.60-2.76%
NTNX59.863,176,610-1.69-2.75%
EOLS31.77502,653-0.89-2.73%
CVI37.91793,093-1.06-2.72%
KNSL52.30150,308-1.46-2.72%
WYND46.902,022,344-1.31-2.72%
AMPH16.50319,484-0.46-2.71%
LN38.10141,086-1.06-2.71%
FDX251.433,902,711-6.96-2.69%
CPAH2.1964,054-0.06-2.67%
UAVS2.0190,270-0.05-2.67%
MODN16.55301,176-0.45-2.65%
VSTM8.445,779,952-0.23-2.65%
CHFS2.5885,529-0.07-2.64%
SBPH13.7066,341-0.37-2.63%
NDLS11.30535,438-0.30-2.59%
STFC33.0867,828-0.88-2.59%
NETE7.9468,064-0.21-2.58%
GTT49.25288,792-1.30-2.57%
CIR41.70346,086-1.09-2.55%
VRAY7.32453,876-0.19-2.53%
VEON2.311,943,353-0.06-2.53%
GEOS13.50250,258-0.35-2.53%
HX9.46238,646-0.24-2.52%
VNTR16.30963,200-0.42-2.51%
NK2.73693,794-0.07-2.50%
VERI21.60177,426-0.55-2.48%
TRV124.991,403,161-3.17-2.47%
SKY32.4973,409-0.82-2.46%
ADRO8.00311,636-0.20-2.44%
FAF50.38722,077-1.26-2.44%
INOV10.00551,749-0.25-2.44%
LTM11.20889,162-0.28-2.44%
SVU20.441,044,875-0.51-2.43%
OLLI74.35975,674-1.85-2.43%
ACH11.4467,243-0.28-2.39%
SMRT2.86954,793-0.07-2.39%
DRRX2.05443,477-0.05-2.38%
KOPN3.28915,564-0.08-2.38%
OPHT2.89715,719-0.07-2.36%
WCC60.40820,450-1.45-2.34%
CVRR23.051,491,836-0.55-2.33%
UEPS8.80223,881-0.21-2.33%
LXFT35.85484,991-0.85-2.32%
PRMW17.76265,041-0.42-2.31%
NTRP9.3556,645-0.22-2.30%
ODP2.9810,705,405-0.07-2.30%
BFR13.68460,495-0.32-2.29%
Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.