Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  900 denní cyklus SP500 naznačuje nastávající trable
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 31.03.2017

900 denní cyklus SP500 naznačuje nastávající trable
Od března roku 2009 vzrostl index SP500 o 250 %. Je docela možné, že vzroste ještě o 10 %, to už není nic moc. Nicméně snažit se kvůli tomu naskakovat do trhu je nebezpečné.
 
Purpurově vyznačený 900 denní cyklus (Kitchin cycle) naznačuje, že mezi květnem 2017 a červnem 2018 můžeme očekávat potíže. V průběhu následujících 18 měsíců by mohlo dojít ke korekci ve výši 20 %. Než se snažit naskočit do trhu kvůli 10%, možná by stálo za to, počkat na nástup 20% korekce. 
 
 
 
Pokud nevěříte technické analýze, cyklům, cenovým projekcím a cenovým formacím a potřebujete nějaký fundamentální důvod pro nástup korekce, tak jako jeden z fundamentálních ukazatelů může posloužit inflace. Dluh USA dosahuje 66 biliónů USD. Inflace ve výši 1% představuje sumu 66 miliard USD, o kterou se sníží spotřebitelské výdaje. Kromě toho vyšší inflace je následována zvyšováním základní úrokové míry. A vyšší úroková míra přináší potíže pro růst akciového trhu. 
 
Po mnohaletém snažení se podařilo FEDu inflaci vyvolat a tak má co chtěl. Může začít zvyšovat sazby. Co to provede fundamentálně s akciovým trhem je poměrně předvídatelné. 
 
Ještě si chcete vsadit na růst akciového trhu?
 
 
 
 
Zdroj: readtheticker 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.