Akcieatrhy  >  Ekonomika  >  Americké volby v grafech den poté
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 10.11.2016

Americké volby v grafech den poté
Jeden den po ukončení amerických presidentských voleb je prvotní panika pryč a nyní je vše při starém. Prvotní výprodej, který začal s prvními odhady, které svědčily pro možné vítězství Donalda Trumpa, skončil v ranních hodinách a jakmile se jeho vítězství stalo velmi pravděpodobným, ceny se opět začaly vracet na původní hodnoty. 
 
Pohyb proti ostatním měnám u komoditních měn AUD a NZD mělo zřejmě na starosti oznámení novozélandské centrální banky o snížení základní úrokové sazby, pohyby u CAD ovlivňuje cena ropy.
 
Volební výprodej byl záležitostí asijské seance, v Evropě i v Americe využili obchodníci poklesu cen k opětovným nákupům. Tento výprodej zároveň posloužil k vymetení z trhu krátkodobých spekulantů a dá se považovat za test toho, jak jsou stávající obchodníci silní v kramflecích.
 
 


 


 

 


 
 
 
 
 
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.