Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 07.05.2015

Akcie Daimler: kompletní analýza


 

Akcie Daimler patří mezi nejvíce preferované tituly Société Générale v rámci evropského automobilového sektoru. Z krátkodobého pohledu nyní vidíme akcie Daimler jako atraktivní, protože jejich cenu by mohlo v následujících měsících podpořit pokračování růstu zisků, námi očekávané posílení amerického dolaru i možná korekce cen ropy. 
 
Krátkodobou cílovou cenu pro akcie Daimler stanovujeme na 95 EUR, tj. těsně pod jejich dosavadním historickým maximem. Investiční horizont stanovujeme na tři měsíce a stop loss pokyn na 78 EUR. Potenciální zisk z našeho doporučení tak je oproti poslední ceně akcií Daimler 11,8 %, potenciální ztráta 8,2 %.

Celková analýza ZDE.
 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.