Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 03.11.2015

Fortuna: odhady hospodářských výsledkůFortuna zveřejní ve čtvrtek 5.11.2015 ráno své výsledky ze třetího čtvrtletí a za devět měsíců tohoto roku. Report bude tradičně stručný, bude končit u jádrového zisku EBITDA a nepůjde dále. Po nevalném prvním pololetí Fortuny by v pololetí druhém mělo být lépe. A snad by to mohlo platit až do konce tohoto roku.
 
Tímto směrem se ubíhají i naše odhady pro Q3 a 9M/15. I přes řadu dalších „obtíží“, o kterých jsme psali např. v posledním výhledu pro Fortunu z měsíce září (viz odkaz zde) lze ve třetím kvartále očekávat více jak pětinový růst objemu přijatých sázek a zlepšení marží včetně ziskové EBITDA marže.
 
Naše odhady pro vybrané položky znázorňuje tabulka níže:

Název obrázku

Pozn.: loňská data jsou před změnou účtování daně ze sázkové činnosti, a tedy méně srovnatelná na úrovni tržeb.

Autor: Petr Hlinomaz, www.bhs.cz


Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.