Akcieatrhy  >  
Zpět
Vytvořeno dne: 07.04.2015

Technická analýza - NetflixSpolečnost Netflix Inc. (NFLX) poskytuje placené internetové vysílání, vytváří vlastní produkci a také prodává DVD nosiče. 
 
Preferovaný scénář: SHORT s cílem u $370/a
Alternativní scénář: LONG při překonání $425/a 
 
Klíčové technické úrovně:
 
Hladina $400/a úroveň lokální podpory
Hladina $420/a hladina 200D klouzavého průměru
Hladina $425/a hladina lokální rezistence
 
Technické indikace:
 
Lokálně negativní technický signál na úrovni RSI, MACD, Stochastic i Aroon, trendový DMI odpovídá vývoji posledních týdnů (jeho intepretace nemá „čistý“ charakter). 
 
 
Komentář: Akcie společnost NFLX aktuálně vykazují negativní vývoj, který zřejmě do výsledků 15/4 může i nadále přetrvávat. Samotné výsledky pak u této společnosti zásadním způsobem mění charakter celkového vývoje, proto současný vývoj může být ohraničen právě fundamentální událostí.

Autor: Jan Korb, www.patria.cz

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVATNejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.