Akcieatrhy  >  Komodity  >  Drahe-kovy  >  Zlato  >  Cena zlata a cena stříbra v minulém 13. týdnu 2017 a výhled
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 27.03.2017

Cena zlata a cena stříbra v minulém 13. týdnu 2017 a výhled




Následují cenové grafy, jak se vyvíjela v minulém týdnu cena zlata a cena stříbra. Zlato i stříbro jsou klasické investice. Pravidelná analýza zahrnuje vývoj, ke kterému došlo v minulém týdnu. Grafy zahrnují ticker GLD, což je akciový fond sledující cenu zlata na NYSE (New York Stock Exchange), SLV, což je akciový fond sledující cenu stříbra na NYSE, GDX je akciový fond sledující cenu těžařů drahých kovů na NYSE, stříbro, XGD.TO je akciový index sledující cenu zlata na Torontské burze v Kanadě a CEF je kanadský akciový index sledující drahé kovy na Torontské burze v Kanadě (Toronto Stock Exchange).
 
 
 
 
GLD – po prodejním signálu
 
 
 
 
SLV – po prodejním signálu
 
 
 
 
GDX – po nákupním signálu
 
 
 
 
XGD.TO – po nákupním signálu
 
 
 
 
CEF – po nákupním signálu
 

 
 
GDXJ – po nákupním signálu
 

 
 
Cena se pohybuje mezi podporou a resistencí. Proražení do jednoho směru naznačí střednědobý vývoj.
 

Výhled na další týden

Dlouhodobý vývoj – po hlavním nákupním signálu.
Krátkodobý vývoj – po prodejních signálech.
Sektorový cyklus zlata – klesá.
Korekce se dál vyvíjí.
 
 
Zdroj: Jack Chan 
 
 



Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Lubomir | 28. 03. 2017 20:42
Pěkně zpracováno, začnu vás pravidelně sledovat. Jinak zlato osobně vnímám jako skvělou dlouhodobou investiční příležitost, k čemuž mě přivedli tady - http://www.investice.cz/zlato/t79/ - a jsem rád, že jsem se naučil uložit si do něj každý měsíc určitou část peněz.




Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.