Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 31.10.2012

Důkaz. Insider trading je důležité sledovat.
Studie zjistila, že souhrnné aktivity klíčových osob ve firmách, mohou sloužit jako dobrý ukazatel, jak najít přibližné dno trhu. Zasvěcenci jako celek jsou v podstatě inteligentní investoři své vlastní firmy. Mají tendenci prodávat více, když je trh vysoko a kupovat více, když je trh nízko.

Nákupy a prodeje insider investorů lze sledovat zde.

Z uvedených grafů lze poměrně snadno vyčíst, kdy situace na trhu lákavá. Nadprůměrný shluk objemů signalizuje zvýšenou insider aktivitu, jejíž následnou odezvou není nic menšího než růst trhu. Sledovat takové pohyby se tedy rozhodně vyplatí.

Měsíční Insider buy/sell ration vs. U.S. Healthcare Sector Index Fund (ETF)


Měsíční Insider buy/sell ration vs. U.S. Basic Materials Sector Fund (ETF)


Měsíční Insider buy/sell ration vs. U.S. Technology Sector Index Fund (ETF)


Měsíční Insider buy/sell ration vs. S&P 500 ETF Trust (ETF)


Měsíční Insider buy/sell ration vs. SPDR-Energy (ETF)


Pro www.akcieatrhy.cz
Josef ValníčekVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.