Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza EURJPY a SP500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 09.03.2017

Elliottova analýza EURJPY a SP500
Měnový pár EURJPY setrvává v rostoucím trendu po korekci ze tří vln A)-B)-C), která proběhla v době od začátku tohoto týdne. Tato korekce otevřela prostor pro mnohem silnější růst, když se cena odrazila od spodní hrany rostoucího kanálu a také prorazila úroveň 120,66, což je vrchol vlny B). Obvykle takový vývoj znamená další růst k novému maximu pravděpodobně k úrovni 121,90, což je krátkodobá fibonacciho projekce.

EURJPY, 1H


 
Akciový index E-mini S&P500 se otočil vzhůru a pravděpodobně vstoupil do korektivní fáze sestávající ze tří vln a-b-c. Index se nyní nachází na první resistenci, nicméně může snadno opět vzrůst ke hladině 2383, nicméně vlny b-c, zatím nejsou vytvořeny, takže se jedná o odhad situace.

S&P500, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.