Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza GBPUSD a DAX
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 28.02.2017

Elliottova analýza GBPUSD a DAX
Měnový pár GBPUSD silně padal z úrovně 1,2568. Tento pohyb byl impulsní, což naznačuje, že je tato cenová akce je součástí mnohem větší korekční struktury. Tento pohyb prozatím označujeme jako vlnu C z vlny Y). Navzdory tomuto klesajícímu pohybu vypadá únorová struktura jako korektivní, což naznačuje, že pokles by mohl být jen dočasný. Dolní hranice poklesu by se mohla nacházet na hladině 1,2347. Návrat k růstu by mohl nastat z některé fibonacciho hladiny na úrovni mezi 1,2250 až 1,2300. 

GBPUSD, 1h

 
 

DAX

Index DAX se stále nachází pod tlakem i když americké akciové indexy vytvářejí nová historická maxima. Nicméně index E-mini S&P500 se zřejmě nachází ve své páté vlně, což naznačuje, že pohyb vzhůru má jen omezené možnosti růstu. Pokles na amerických indexech se může projevit v dalším oslabování DAXu. Úroveň poklesu naznačuje vlna A, tedy stále chybí minimálně jedna poklesová vlna, která by mohla končit na hladině 12030. Pokud zde dojde obratu a cena neklesne pod úroveň 11923, můžeme očekávat růst k novým historickým maximům.

DAX, 1h

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.