Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza SP500 a zlato
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 14.02.2017

Elliottova analýza SP500 a zlatoS&P500

E-mini S&P500 se nachází v rostoucím módu. Jde o vlnu 3, která je složena z pěti vnitřních vln a začíná na hladině 2281. Můžeme očekávat mírné oslabení na některou z fibonacciho úrovní. Po vytvoření vlny 4 můžeme očekávat další růst. Index S&P500 zůstává v rostoucím trendu a úroveň, která neguje tento scénář se nachází na hladině 2294. Nastávající korekce by neměla klesnout pod tuto hladinu.

S&P500, 1H

 
 

Zlato

Zlato se pohybuje níž a nyní se nachází na úrovní předchozí vlny 4. Vytvořila se vlna A, a po nezbytné korekci očekáváme vývoj vlny C. Vlna C by měla mít vnitřní strukturu složenou z pěti vln, z čehož vyplývá další oslabování zlata až k úrovni okolo 1213 USD/oz. Tuto úroveň určíme z obvyklé podmínky, že vlna A a C mají být stejně dlouhé. 

Zlato, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.