Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Elliottova analýza USDCAD a SP500
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 22.03.2017

Elliottova analýza USDCAD a SP500
Měnový pár USDCAD prorazil trojúhelníkovou formaci směrem dolů, kde vytváří pátou vlnu konsolidační struktury. Pátá vlna by měla sestávat z pěti vložených vln a měla by mít impulsní strukturu. Dokončení korekční struktury je tedy blízko a můžeme očekávat otočení trhu. V úvahu připadá korekce sestávající ze tří vln zpět k úrovním mezi 1,3365-1,3400. Překročení hladiny 1,3535 neguje tento scénář. 

USDCAD, 1H

 
 

S&P500

E-mini S&P500 pokračuje v poklesu s prudkým propadem pod úroveň 2369. Proražení této hladiny naznačuje další pokles. Vidíme pravděpodobně vývoj vlny 3 vložené do vlny 5, který směřuje k hladině 2345. Růst nad úroveň 2382 by negoval tento scénář.

S&P500, 1H

 
 
 
Zdroj: Gregor Horvat
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.