Akcieatrhy  >  Komodity  >  Bitcoiny  >  Konsolidace na bitcoinu se blíží ke svému konci
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 24.03.2016

Konsolidace na bitcoinu se blíží ke svému konci
Cena bitcoinu vůči americkému dolaru se blíží ke konci trojúhelníkové formace. To naznačuje, že se přibližuje větší cenový pohyb. Původní charakter trojúhelníkové formace byl takový, že horní trendová čára byla méně strmá, než spodní trendová čára. U takového tvaru trojúhelníka je vyšší pravděpodobnost proražení směrem vzhůru. Nicméně v průběhu korekce došlo k posunu trendových čar a nyní vypadá trojúhlelník víc symetricky. Symetrický trojúhelník má stejnou pravděpodobnost proražení do obou směrů. Cenová akce bitcoinu je však stále rostoucí, tedy se dá předpokládat proražení směrem vzhůru. Nicméně abychom snížili možnou ztrátu v případě opačného vývoje, je lepší přitáhnout příkaz stop k úrovni 381 USD.


 
Kdo již je v pozici nemusí dělat nic a pouze bude čekat, až nastane cenová akce. Kdo ještě v pozici není a chce vstoupit, vystavuje se vyššímu riziku toho, že cena může z trojúhelníka vyrazit oběma směry. V takovém případě je pravděpodobnost úspěšného obchodu na 50 %. Čili nic pro konzervativní obchodníky. 
 
Zastavení ztrát: přitažení na úroveň 382 USD
Cílová cena: 800 USD
Investiční rámec: 6 -18 měsíců
Poměr risk/zisk: Vstupní riziko (80 USD) / Předpokládaný zisk (430 USD) = 1 : 5,4 (velmi dobrý poměr risk/zisk!)
Velikost pozice: Méně než 1 % obchodního účtu.


Redakce: www.akcieatrhy.cz
Zdroj: Florian Grummes
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.