Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Perioda délky 107 dní
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 21.02.2017

Perioda délky 107 dní
George Lindsay určil periodu délky 107 dní, kterou můžeme použít k nalezení vrcholů indexu Dow. Tato perioda se však musí používat v celkovém kontextu a nemůžeme ji používat technicky. To je obvyklá chyba, se kterou jsou obeznámeni investoři, kteří používají oblíbenou cenovou formaci „Tři vrcholy a poté krach“. 
 
Perioda délky 107 dní je ve skutečnosti perioda, která kolísá od 102 do 112 dní. George Lindsay má několik různých metod, pomocí kterých určuje minima periody, od které počítá tento interval. Prediktivní síla používané metody zesiluje, pokud skutečný vývoj je ve shodě i s dalšími metodami technické analýzy. 
Někdy jsou předpovězeny vrcholy, které ve skutečnosti nejsou úplným vrcholem, ale vrcholy ve formujícím se celkovém vrcholu, podobně, jako to bylo v minulém září a říjnu loňského roku. 
 
Datum 11. 4. 2016 je jasně důležité minimum. Z toho předpovídáme maximum v rozmezí 14. února (102 dní) po 25. únor (112 dní). Tato předpověď je vcelku ve shodě s ostatními modely pro současnou periodu.
 
 
 
Zdroj: Ed Carlson
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.