Akcieatrhy  >  
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 14.11.2011

Přehled insider prodejů v týdnu od 7. listopadu
Insider trading je obchodování s cennými papíry (akcie, dluhopisy, opce apod.) osobami s potenciálním přístupem k neveřejným informacím o dané společnosti. Jedná se zejména o významnější akcionáře, klíčové zaměstnance nebo management společnosti jako např. Chief Executive Officer (CEO) či Chief financial Office (CFO).

V případě, že tyto obchodní transakce jsou uskutečněny v rámci zákonem daných pravidel bez využití výhody znalosti neveřejné informace, jedná se o legální transakci. I když nákupy nebo prodeje této skupiny lidí podléhají přísným pravidlům, mnoho investorů věří, že tato úzká skupina lidí má mnohem lepší informace o finančním zdraví společnosti než běžný investor a jejich investiční záměr tak z těchto informací vychází.

Přehled největších prodejů ze strany CFO:

1.    EVP & CFO firmy IAC/InterActiveCorp (IACI) Thomas Mcinerney prodal 100,000 akcií za průměrnou cenu $43.05.
2.    CFO Ritch N Wood prodal 67,500 akcií firmy NUS za průměrnou cenu 50.77.
3.    VP Administration a CFO William A Priddy prodal 66,391 akcií RFMD s průměrnou cenou 7,1. William A Priddy stále vlastní 669,213 akcií této firmy.
4.    CFO firmy Avalonbay Communities Inc. (AVB) Thomas J Sargeant prodal 60,451 akcií s průměrnou cenou $130.72.
5.    CFO Kevin M Donovan prodal 40,010 akcií EPAY s průměrnou cenou 24.17. Kevin M Donovan je stále majitelem 87,008 akcií zmíněné firmy.

www.akcieatrhy.czVaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.