Akcieatrhy  >  Akcie  >  Technicka-analyza  >  Tři akcie, u kterých mohou dnes zveřejněné hospodářské výsledky vést k hromadnému uzavírání krátkých pozic
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 04.05.2017

Tři akcie, u kterých mohou dnes zveřejněné hospodářské výsledky vést k hromadnému uzavírání krátkých pozicAkciové tituly, na kterých se navršily krátké pozice investorů, mohou po zveřejnění pozitivních zpráv zaznamenat skokové posílení. Které akcie mají potenciál výrazně posílit po zveřejnění hospodářských výsledků za první čtvrtletí?

Investor, který prodává akcii takzvaně na krátko, si může dovolit držet akciový titul v případě jeho posilování jen po omezenou dobu. Většina takzvaných shortařů je ochotna přijmout v rámci svých spekulací pouze relativně nízké ztráty. Pokud se na titulu objeví pozitivní zprávy, jako například lepší než očekávané čtvrtletní výsledky, velká část investorů začne uzavírat své krátké pozice, což vede k dalšímu posílení titulu mnohdy i o desítky procent. Následující společnosti zatížené značným objemem krátkých pozic se v tomto týdnu chystají zveřejnit své hospodářské výsledky za první čtvrtletí:

Shake Shack Společnost Shack Shack zveřejní své hospodářské výsledky za první čtvrtletí dnes po uzavření trhu.


Wingstop Společnost Wingstop zveřejní své hospodářské výsledky za první čtvrtletí dnes po uzavření trhu.


Dunkin' Brands Group Společnost Dunkin' Brands Group zveřejní své hospodářské výsledky za první čtvrtletí dnes před otevřením trhu. 

Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.