Akcieatrhy  >  Ekonomika  >  Etf-etn  >  Základní materiály a rozvíjející se trhy prorazily současně. Druhá část.
Advertisement

Zpět
Vytvořeno dne: 21.07.2017

Základní materiály a rozvíjející se trhy prorazily současně. Druhá část.
Nyní se podíváme na denní graf indexu základních materiálů XLB. Vidíme zde průraz 6 měsíčního rozšiřujícího se lichoběžníku s malou formací H&S, která vytváří testování. Vidíme, že index je na historickém maximu.
 
 
 
Následuje 4 letý týdenní graf, který ukazuje průraz 6 bodové trojúhelníkové konsolidační struktury a růst k historickému maximu.
 
 
 
Na dlouhodobém měsíčním grafu XLB vidíme celou historii. Index se nachází v růstovém kanále. Pokud 6 bodová rozvírající se trojúhelníková struktura bude proražena, pak je pravděpodobné, že cena dojde na horní trendovou čáru. 
 
 
 
Následuje dlouhodobý měsíční graf XLF a zde vidíme, jak spodní kanál přechází do dvakrát tak širokého rostoucího kanálu. Jde o stejný princip, který jsme viděli na minulém grafu.
 
 
 
Následuje denní graf pro UYM, což je 2 x long ETF pro základní materiály. Vidíme, že cena prorazila téměř 6 měsíců trvající rozšiřující se trojúhelníkovou formaci.
 
 
 
Dlouhodobý měsíční graf pro XLB ukazuje podobné nastavení, jako jsme viděli na grafu VWO. Rozšiřující se lichoběžník byl proražen podobně, jako jsme to viděli na denním grafu VWO dříve. Cena prorazila vzhůru a pohybuje se nad horní trendovou čarou 6 leté růstové konsolidační struktury typu vlajka. 
 
 
 
Poslední dnešní graf ukazuje možný průrazu na týdenním grafu UYM. Jak rozvíjející se trhy, tak grafy základních materiálů naznačují, že po dlouhodobé konsolidaci nastane silný růst, i když globální situace není zcela jasná. Nicméně je pravděpodobné, že během následujících dvou let uvidíme podobně silný růst, jaký jsme viděli mezi lety 2009 až 2011.
 
 
 
 
Zdroj: Rambus Chartology
 Vaše názory

Pro vložení vašeho příspěvku se musíte PŘIHLÁSIT, nebo se prvně musíte zdarma REGISTROVAT


Nejste přihlášen(a)
Přihlásit   Registrovat

Akcieatrhy Premium  Facebook Akciaetrhy.cz

FUTURES

NázevKurzZměna

DNEŠNÍ US MAKRODATA

NázevAktu.Oček.

KURZY MĚN

NázevKurzZměna
Informace a data obsažená na serveru www.akcieatrhy.cz mají pouze informativní charakter a slouží výhradně pro osobní potřebu jednotlivých uživatelů. V žádném ohledu neslouží jako podnět pro nákup nebo prodej finančních instrumentů. Obchodování s finančními instrumenty je rizikové a může způsobit značné ztráty. Server www.akcieatrhy.cz nezodpovídá za chyby v poskytovaných informacích nebo za jejich zpoždění. Každá osoba užívá webové stránky na vlastní riziko. Provozovatel nezodpovídá za škodu vzniklou v souvislosti s užíváním těchto webových stránek a nezaručuje jejich bezchybné fungování. Kompletní pravidla a podmínky pro užívání webových stránek naleznete v podmínkách užívání. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, vždy a pouze za účelem studia obchodování na finančních trzích. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.
Více info: Zdroje. Podmínky užívání.